اعضای باشگاه های کتابخوانی و بهره مندی از تخفیف 70 درصدی خرید کتاب

  0
  60
  اعضای باشگاه های کتابخوانی

  اعضای باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان می‌ ‏توانند از تخفیف 70 درصدی برای خرید کتاب الکترونیک از دو پلتفرم کتابخوانی اقدام کنند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با توجه به شرایط موجود کشور (در پی همه‌گیری ویروس کرونا) و برای تسهیل و تسریع دسترسی اعضای باشگاه های کتابخوانی به کتاب‌ های دلخواه، دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری طاقچه و دانی (پلتفرم های کتاب الکترونیک) امکان خرید کتاب الکترونیک را فراهم کرده است.

  اعضای باشگاه های کتابخوانی تخفیفاتی برای اعضای باشگاه های کتابخوانی

  در این طرح، اعضای باشگاه های کتابخوانی با وارد کردن کد ملی می‌ توانند از مزایای عضویت در کتابخانه دیجیتال (دسترسی به 3500 کتاب صوتی و متنی به مدت یکسال) یا خرید کتاب الکترونیک با تخفیف 70 درصد (۳۰ درصد تخفیف از طرف معاونت امور فرهنگی و ۴۰ درصد تخفیف از طرف پلتفرم) استفاده کنند.

  همچنین امکان خرید کتاب به شیوه مرسوم و از طریق کتابفروشی‌ های عضو طرح همچنان بر قرار است.

  علاقه‏‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به وبسایت شبکه ترویج کتابخوانی به آدرس الکترونیک http://bookpromotion.ir/ مراجعه کنند.

  دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی دارد تا با همه پلتفرم ها و انتشاراتی که در حوزه مجازی و ادبیات کودک و نوجوان فعال هستند برای دسترسی راحت تر و بهتر کودکان ایران به کتاب های کودک و نوجوان همکاری نماید.

  مطلب قبلینیاز صنعت چاپ کشور به حمایت
  مطلب بعدیتحویل ۳۰ میلیون دز واکسن تا مردادماه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نه − 8 =