فراخوان چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران 

  0
  43
  چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران 

  چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود

  فراخوان چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از سوی دبیرخانه این‌ رویداد منتشر شد.

  چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، دبیرخانه چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران  با انتشار فراخوان این‌ دوره از جایزه، از ناشران، پژوهشگران، محققان، مولفان، مترجمان و مصححان دعوت کرد با ثبت ‌نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir  کتاب یا کتاب‌ های پیشنهادی خود را تا ۳۱ شهریورماه سال 1401 به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

  چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با هدف شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر، کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی و حمایت و تشویق پدیدآورندگان متعهد و متخصص در بهمن‌ماه 1401 برگزار می‌شود.

   براساس این‌ فراخوان، کتاب ‌های ارسالی باید برای نخستین‌بار در سال 1400 منتشر شده باشند و جزو کتاب ‌های کمک درسی و عکس ‌برداری شده نباشد. همچنین کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد.

   تنها کتاب‌ هایی در این جایزه مورد داوری و ارزیابی قرار می ‌گیرند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت‌ نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به همراه دو نسخه از کتاب به دبیرخانه ارسال کند. همچنین گفتنی است آثار دریافت شده بازگردانده نخواهند شد.

   کتاب‌های داستان کوتاه، داستان بلند، رمان بزرگسال، پژوهش و نقد ادبی(تالیف)، مستند نگاری، شعر بزرگسال و شعر کودک و نوجوان به دلیل همپوشانی با «جایزه جلال آل‌احمد» و «جشنواره شعر فجر» در جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران داوری و بررسی نمی ‌شوند.

   علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.ketabsal.ir مراجعه یا با شماره تلفن 91006363-021 داخلی 270 الی 278 تماس بگیرند.

  بیشتر بخوانید: آئین اختتامیه سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال برگزار شد

   دبیرخانه چهلمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر، شماره ۲، طبقه اول واقع شده است. کد پستی این دبیرخانه نیز ۱۳۱۵۷۵۳۷۱۵ است.

  مطلب قبلیمدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا؛ حضور قدرتمند پاویون ایران
  مطلب بعدی4 دلیل استفاده از تیک تاک برای کسب و کارها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × پنج =