ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تابع کتابخوان شدن مسئولان

  0
  55
  فرهنگ مطالعه و کتابخوانی

  ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی نیازمند توجه ویژه مسئولین

  فاتحی نژاد فرماندار قرچک درباره فرهنگ مطالعه و کتابخوانی گفت: برای بالا بردن سرانه کتاب‌ خوانی در کشور ابتدا باید ما مسئولین کتاب‌ خوان شویم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از برنا؛ فاتحی نژاد فرماندار قرچک در جلسه انجمن کتابخانه‌ های عمومی با بیان اینکه حال کتاب و کتاب‌ خوانی خوب نیست گفت: در وهله اول باید از خود مسئولین شروع شود و برای بالا بردن سرانه کتاب‌ خوانی در کشور ابتدا باید ما مسئولین کتاب‌ خوان شویم.

  وی درباره فرهنگ مطالعه و کتابخوانی افزود: ما مسئولین بارها درباره نان مردم جلسه و بازدید می گذاریم ولی آیا برای فکر و روح آن ها هم این کار را می‌ کنیم؟ آیا شده مسئولان ماهی یک بار همراه خانواده به کتابخانه ها بروند و اعضای خانواده خود را عضو کتابخانه کنند؟

  فرماندار قرچک با اشاره به گرانی بیش از حد کتاب و افزایش مراجعه به کتابخانه‌ ها اظهار داشت: باید این فضا را تبدیل به بستری مناسب برای رشد فکری جامعه کنیم.

  فرهنگ مطالعه و کتابخوانیبیشتر بخوانید: حمایت‌های وزارت ارشاد اسلامی از ناشران

  وی با تاکید بر سهولت دسترسی کتاب به مردم مطرح کرد: ما باید کاری کنیم لحظاتی مردم موبایل ها را کنار و به جای آن کتاب دست گیرند.

  فاتحی‌نژاد تصریح کرد: در شهرستان قرچک شش کتابخانه داریم و برای رسیدن به استانداردها نیازمند ساخت شش کتابخانه دیگر هستیم.

  در پایان حکم عضویت بخشدار مرکزی قرچک در انجمن کتابخانه های عمومی به وی اهدا شد.

  مطلب قبلیاهمیت استخدام مهارت محور نیروی کار برای برندها
  مطلب بعدیسومین مرحله واریز سود سهام عدالت به جاماندگان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.