سومین مرحله واریز سود سهام عدالت به جاماندگان

  0
  81
  واریز سود سهام عدالت

   واریز سود سهام عدالت به جاماندگان پس از ثبت نام در سجام

  بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از سهامداران عدالت، هنوز شماره شبای معتبری به شرکت سپرده‌گذاری برای واریز سود سهام عدالت، نداده‌اند. سومین مرحله واریز سود سهام عدالت به جاماندگان پس از ثبت نام در سامانه سجام انجام می شود. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فارس، یکی از اقدامات مهم شرکت سپرده گذاری مرکزی و سازمان بورس در زمینه عدالت به موضوع واریز سود سهام عدالت سال های 98 و 99 جاماندگان باز می‌گردد.

  افرادی که به دلایل مختلف شماره شبای صحیحی برای واریز سود نداشته‌اند، می‌توانند در سامانه سجام با بارگذاری شماره شبای خود، در پایان هر ماه سود این دو سال را دریافت کنند، طبق روال ماه‌های گذشته در ابتدای مرداد‌ نیز سود سهام عدالت بیش از 91 هزار نفر واریز شده است.

  حسنلو، مدیر فنی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درباره سومین مرحله واریز سود سهام عدالت به جاماندگان، می‌گوید: حدود ۱۷۷ هزار تراکنش بانکی صورت گرفت که از این تعداد نزدیک به ۸۶ هزار تراکنش مربوط به سود سهام عدالت ۹۸ و ۹۱ هزار تراکنش نیز مربوط به واریزی سود عملکردی سال ۹۹ بوده است.

  واریز سود سهام عدالتوی ادامه داد: بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از سهامداران عدالت وجود دارند که سپرده گذاری برای واریز سود سهام عدالت آنها شماره شبای معتبری ندارد.

  بیشتر بخوانید: طرح اعمال مشوق‌ های بیمه کارفرمایی در ازای جذب فارغ التحصیلان

  بنابراین گزارش، ارزش پرداخت‌های صورت گرفته در روزهای گذشته، برای سال ۹۸ بیش از ۱۴ میلیارد تومان و برای سال ۹۹ بیش از ۵۴ میلیارد تومان بوده است؛ یعنی در مجموع بیش از ۶۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان ‌واریزی سود برای جاماندگان وجود داشته است.

  اکنون بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از سهامداران عدالت وجود دارند که سپرده گذاری برای واریز سود شماره شبای معتبر از آنها ندارد. این افراد باید با مراجعه به سامانه سجام‌ مراحل اصلاح اطلاعات یا ثبت نام را تکمیل تا در واریز‌های بعدی بتوانند سود خود را دریافت کنند.

  مطلب قبلیارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تابع کتابخوان شدن مسئولان
  مطلب بعدیرفع مشکلات واردات کاغذ با کمک های دولتی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.