مراحل آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتاب

  0
  52
  آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتاب

  رئیس سی ‌وسومین دوره نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت با حضور در مصلی تهران در جریان مراحل آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتاب قرار گرفت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ستاد خبری سی ‌و سومین دوره نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس این دوره از نمایشگاه کتاب تهران عصر روز چهارشنبه 14 اردیبهشت با حضور در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران از مراحل آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتاب بازدید کرد.

  آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتابزمان آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتاب

  احمدوند با حضور در بخش‌ های مختلف مصلی اعم از شبستان اصلی، بخش ناشران کودک و نوجوان، بخش ناشران آموزشی، بخش ناشران دانشگاهی، بخش بین ‌الملل، بخش ناشران خارجی، ستاد اجرایی، روابط عمومی و کمیته اطلاع‌ رسانی در جریان جزئیات اقدامات انجام گرفته و سایر مراحل آماده‌ سازی نمایشگاه قرار گرفت.

  آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتابطبق این گزارش مراحل تحویل غرفه به آن دسته از ناشران داخلی که قصد نصب سازه دکورهای خودساز خود را در غرفه ‌شان دارند از روز سه‌شنبه 13 اردیبهشت‌ماه آغاز شده است.

  طبق اعلام مدیر کمیته اجرایی و پشتیبانی نمایشگاه تا 17 اردیبهشت تمام تجهیزات مخابراتی، دستگاه‌ های کارتخوان، برق، اینترنت و سایر نیازمندی ‌های اجرایی تکمیل شده و ناشران می ‌توانند نسبت به انتقال کتاب ‌ها و چیدمان غرفه اقدام کنند.

  آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتاببیشتر بخوانید: رئیس نمایشگاه کتاب تهران و جزئیات برگزاری این رویداد فرهنگی

  همچنین طبق توافقاتی که با شهرداری تهران صورت گرفته چند نقطه برای استراحت بازدیدکنندگان هم در نظر گرفته شده است.

  سی ‌و‌ سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 21 تا 31 اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می ‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − ده =