بازدید هیئت تجاری ایرانی از نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلان

  0
  76
  پاویون صنعت چاپ ایران

  اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران در راستای برنامه های تحقیقاتی خود هیئتی تجاری را به نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلان (print 4 all ) اعزام کرد.

  گفتنی است که نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلان ایتالیا صبح روز سه شنبه 13 اردیبهشت ماه افتتاح شد و از ایران هیئت تجاری اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی در این نمایشگاه حضور یافت.

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلانبر اساس اعلام روابط عمومی این اتحادیه، بررسی و آشنایی با تکنولوژی های مدرن، آشنایی با تامین کنندگان مواد اولیه صنایع چاپ و بسته بندی، بررسی پتانسیل های صادراتی، از جمله فعالیت های هیئت تجاری اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته ‌بندی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلان ایتالیا است.

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلانمی توان در این مورد گفت افزایش آگاهی، شناخت و آشنایی از رقبای بازار، افزایش مشارکت و همکاری، شناسایی مشتریان بالفعل و بالقوه، امکان مقایسه دقیق توانمندی های داخلی و نیاز بازار بین المللی، آشنایی با انجمن ها و تشکل های همگن از جمله دستاوردهای حضور یک هیئت تجاری کار بلد در نمایشگاه ای بین المللی است.

  بیشتر بخوانید: برگزاری نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا در خرداد ماه

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلانطبق گزارش روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران، این تشکل طی کمتر از یک ماه کاری از ابتدای سال 1401 دو دوره آموزشی در ایران برگزار کرد.

  این دوره ها شامل سه نشست تخصصی به مناسبت هفته گرافیک -در همکاری با دانشگاه الزهرا- و برگزاری دوره آموزش بازاریابی صادراتی -در همکاری با دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق بازرگانی تهران- و برپایی یک دوره آموزشی در شهر دبی با سخنرانان برتر صنایع بسته بندی جهان -با عنوان آخرین فناوری های صنعت بسته بندی- و همچنین اقدام به اعزام یک هیئت تجاری به نمایشگاه چاپ و بسته بندی میلان ایتالیا و برپایی ششمین پاویون ملی صنعت چاپ و بسته بندی ایران در نمایشگاه دبی کرده است.

  مطلب قبلیمراحل آماده ‌سازی سی و سومین نمایشگاه کتاب
  مطلب بعدیتضاد منافع ناشران و برگزاری نمایشگاه کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.