نمایشگاه کتاب قرچک برپا شد

  0
  34
  نمایشگاه کتاب قرچک

  در نمایشگاه کتاب قرچک ناشران برتر سراسر کشور در قالب یکهزار و ۵۰۰  عنوان کتاب، تازه های نشر را در اختیار علاقمندان قرار می دهند. وی اظهار داشت: در این نمایشگاه کتاب های مختلفی در حوزه های ادبی، تاریخ، فلسفه، داستان، رمان، کودک و نوجوان، مذهبی، شعر به علاقه مندان عرضه خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا محمود برزگر  گفت: در نمایشگاه کتاب قرچک ناشران برتر سراسر کشور در قالب یکهزار و ۵۰۰  عنوان کتاب، تازه های نشر را در اختیار علاقمندان قرار می دهند.

  وی اظهار داشت: در این نمایشگاه کتاب های مختلفی در حوزه های ادبی، تاریخ، فلسفه، داستان، رمان، کودک و نوجوان، مذهبی، شعر و علوم قرآنی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.این مسئول افزود: در حاشیه این نمایشگاه، کتاب و وسایل کمک آموزشی نیز در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

  بیشتر بخوانید:

  معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ ‌و ارشاد و اقدامات پیش رو

  حل مشکل حوزه نشر با تدابیر وزارت ارشاد

   

  نمایشگاه کتاب قرچک با تخفیفات ویژه

  برزگر خاطرنشان کرد: به منظور تشویق علاقمندان به مطالعه و دسترسی سهل تر نصیرن به کتب روز، کتب ارائه شده در نمایشگاه کتاب قرچک با تخفیف عرضه می شود.

  وی گفت: شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت‌های اجتماعی باعث شده تا برخی از فعالیت‌های مردم نسبت به گذشته کاسته شده و این امر فرصت مناسبی را در اختیار افراد قرار می‌دهد که اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب سپری کنند و بیش از گذشته با فرهنگ کتابخوانی مأنوس شوند. نمایشگاه کتاب قرچک در خیابان اصلی این شهرستان مقابل مسجد جامع تا روز ۱۲ مهر ادامه خواهد داشت.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده + 14 =