6 هزار جلد کتاب در نمایشگاه تابستانه کتاب مهاباد عرضه شد

  0
  38
  نمایشگاه تابستانه کتاب

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد گفت: بیش از ۶ هزار جلد کتاب در قالب ۲ هزار عنوان برای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در نمایشگاه تابستانه کتاب به نمایش گذاشته شده است.

  سیامند جوانبخت گفت: در نمایشگاه کتاب تابستانه مهاباد بیش از ۶ هزار جلد کتاب شامل ۲۰۰۰ عنوان برای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی به نمایش گذاشته شده است.

  وی گفت: در این نمایشگاه کتاب‌هایی با موضوع‌های مختلف شامل تاریخ و ادبیات ایران، کتاب‌هایی به زبان محلی، تاریخ بومی، فلسفه، دین، هنر، روانشناسی، کودک و نوجوان، دین و رمان با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف به دوستداران کتاب عرضه شده است.

  ناشران کودک و نوجوان نمایشگاه تابستانه کتابجوانبخت گفت: انتشاراتی‌های مادیار، خانی، آمیار، کوردستان، مانگ، تینوو، ژیر، راژه و کردستان در این نمایشگاه تابستانه کتاب مهاباد حضور فعال دارند.

  زمان برگزاری نمایشگاه تابستانه کتاب

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد افزود: این نمایشگاه نمایشگاه تابستانه کتاب به مدت ۳ هفته تا اواسط مردادماه دایر است و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی می‌توانند هر روز از ساعت ۹ تا ۱۳ و عصر از ساعت ۱۵ تا ۲۳ به این سالن مراجعه کنند.

  بیشتر بخوانید: حمایت‌های وزارت ارشاد اسلامی از ناشران

  وی افزود: پارسال بیش از ۳۰ نمایشگاه هنری درباره نقاشی، طراحی، مجسمه‌سازی و انواع هنر‌های تجسمی از هنرمندان این شهرستان برپا شده است.

  مطلب قبلی90 درصد مشکل صادرات ایران مربوط به خودتحریمی است
  مطلب بعدینمایشگاه بسته بندی آمبالاژ در ترکیه برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج + چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.