حمایت از نشر کتاب با پرداخت 730 میلیارد تومان یارانه

  0
  60
  نشر

  سازمان هدفمندسازی یارانه ها از واریز ۷۳۰ میلیارد تومان به حساب وزارت ارشاد برای حمایت از نشر کتاب و مطبوعات خبر داد.

  حمایت از نشر کتاب با توجه به تبصره ۱۴ قانون بودجه کل کشور

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از سازمان هدفمند سازی یارانه ‌ها، در راستای اجرای بند های ۴۰ و ۳۴ جدول مصارف تبصره ۱۴ قانون بودجه ۱۴۰۰ کشور، ۷ هزار ۳۰۰ میلیارد ریال به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت حمایت از نشر کتاب و مطبوعات و کمک به سایر نهادهای دینی و فرهنگی پرداخت شد.

  امید حاجتی مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها گفت: در اجرای بند ۳۴ جدول مصارف تبصره ۱۴ قانون بودجه کل کشور در سال جاری، هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت حمایت از نشر کتاب و مطبوعات پرداخت شد. با احتساب واریز مرحله قبل به مبلغ ۲ هزار و ۲۲۶ میلیارد ریال جمعاً در سال جاری ۳ هزار و۷۷۶ میلیارد ریال به این وزارت خانه پرداخت شد.

  بیشتر بخوانید: حیات نشر و کتاب در گرو کاغذ یارانه ای

  همچنین در اجرای بند ۴۰ جدول مصارف تبصره ۱۴ قانون بودجه کل کشور در سال جاری نیز ۵ هزار ۷۵۰ میلیارد ریال بابت کمک به سایر نهادهای دینی و فرهنگی به این وزارت خانه پرداخت شد که با احتساب ۳ هزار میلیارد ریال مرحله قبل، جمعاً ۸ هزار ۷۵۰ میلیارد ریال به این وزارت خانه پرداخت شد.

  لازم به ذکر است ردیف ۳۴ از جدول مصارف تبصره ۱۴ قانون بودجه کل کشور مربوط حمایت از نشر کتاب و مطبوعات و ردیف ۴۰ نیز مربوط به کاهش آسیب ‌های اجتماعی است.

  مطلب قبلیبسته‌بندی ‌های قابل کمپوست باید از لیبل استاندارد برخوردار باشند
  مطلب بعدینقش بازاریابی تجربی در ایجاد محیط های برند پویا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده − 12 =