تسویه با ناشران دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  0
  94
  قائم مقام نمایشگاه بین المللی کتاب‌

  علی رمضانی از آغاز نخستین مرحله تسویه‌حساب با ناشران حاضر در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران درخصوص تسویه حساب با ناشران شرکت‌کننده در نمایشگاه مجازی کتاب تهران عنوان کرد: از امروز چهارشنبه (بیستم بهمن ماه) مرحله اول پرداخت مطالبات ناشران شرکت‌کننده در این نمایشگاه براساس بسته‌هایی که به خریداران تحویل داده شده، آغاز خواهد شد.

  وی افزود: این مبالغ به شماره حساب اعلامی ناشر در زمان ثبت‌نام واریز خواهد شد. همچنین مراحل بعدی تسویه حساب نیز پس از رسیدن سایر مرسولات دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به مخاطبان، آغاز می‌شود.

  مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در ادامه بیان کرد: سایر ناشران نیز پس از وصول کتاب خریداری شده به مخاطبان که اطلاعات آن به صورت برخط از سامانه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران دریافت می‌شود، در فهرست پرداخت قرار خواهند گرفت.

  بیشتر بخوانید:فناوری چاپ دیجیتال در رونق کتاب ‌های راکد ناشران تاثیرگذار است

  مطالبات دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  رمضانی همچنین مطرح کرد: در پیشبینی‌های اولیه مقرر شده بود مرحله اول پرداخت مطالبات ناشران ۱۵ روز پس از پایان دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران یعنی اواخر بهمن‌ماه سال جاری آغاز شود؛ اما با توجه به تلاش‌های متراکم صورت گرفته در بخش‌های مربوطه از ستاد نمایشگاه، این زمان به ٩ روز کاهش پیدا کرده و از امروز بیستم بهمن ماه آغاز می‌شود.

  رمضانی در پایان گفت: امیدواریم با همت پستچی‌های عزیز در سراسر کشور به زودی شاهد تحویل تمامی مرسولات دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به خریداران کتاب باشیم.

  دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم تا یازدهم سال جاری برگزار شد و ناشران تا ساعت 24 روز دوشنبه‌(یازدهم بهمن‌ماه) 1 میلیون و 331 هزار و 530 نسخه کتاب به ارزش 852 میلیارد و 43 میلیون و 791 هزار و 607 ریال کتاب فروختند.

  مطلب قبلیمدیرعامل تعاونی لیتوگرافان از کمبود زینک در ماه های آتی خبر داد
  مطلب بعدیکارخانه بسته بندی آب آشامیدنی یام یام در بندرعباس افتتاح شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت + 10 =