سقوط بیت کوین و دیگر رمز ارز ها با صعود قیمت طلا همراه شد

  0
  32
  بیت کوین

  در روز گذشته قیمت طلا و نقره صعود بسیار قدرتمندی را از خود نشان دادند. این در حالی بود که رمز ارز ها یک سقوط بسیار بزرگ را تجربه کرده و قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح 3 ماه اخیر خود رسید.

  سقوط بیت کوین  

  قیمت طلا با افزایش بیش از 30 دلاری از خود از جمعه گذشته تا امروز به بالا ترین سطح در چهار ماه گذشته رسیده و قیمت نقره نیز در اوج سه ماهه خود قرار دارد.

  بازار های سهام ایالات متحده نیز روز گذشته شرایط نسبتا ضعیفی را تجربه کردند که به دلیل سردرگمی سرمایه گذاران و معامله گران درباره آینده اقتصاد و تورم می باشد.

  بیت کوین

  طلاطلا

  فدرال رزرو بر این اعتقاد است که تورم ایجاد شده در اقتصاد ایالات متحده گذرا بوده اما بسیاری از کارشناسان و اقتصاد دانان بر این باورند که به دلیل افزایش قیمت در کالا های خام تورم می تواند ادامه پیدا کند.

  داده های منتشر شده از کشور چین که دومین اقتصاد بزرگ جهان است نشانگر افزایش تولید صنعتی این کشور است که می تواند نوید یک تورم بالا تر را بدهد.

  از طرف دیگر بازار های جهانی مانند اروپا، استرالیا و آسیا باعث تضعیف هرچه بیشتر ارزش شاخص دلار شدند که باعث شد قیمت طلا افزایش بیشتری بیابد.

  از نظر فنی قیمت طلا توانست به بالای میانگین تحرک 200 روزه خود بازگردد و از این رو طلا دچار مزیت فنی در کوتاه مدت شده و می تواند قیمت های بالا تری را تجربه کند.

  بیشتر بخوانید:

  حمایت از واحدهای صنعتی راکد در دوره کرونا

  صاحبان خودروهای لوکس مشمول پرداخت مالیات

  اجرای دوباره طرح ترافیک در پایتخت

  بیت کویندر شرایط صعودی قیمت طلا در نقطه 175 دلار دارای یک مقاومت نسبی است. در صورت صعود بیشتر طلا باید مقاومت خود در سطح 1881 دلار را رد کرده تا به هدف صعودی و مقاومت اصلی خود در 1900 دلار برسد.

  در پایین نمودار طلا در نقطه 1850 دلار دارای حمایت خوبی است. حمایت بعدی قیمت طلا در نقطه 1841 دلار خواهد بود و در صورت ریزش شدید تر در نقطه 1800 دلار از پشتیبانی کامل برخوردار است.

  سقوط بیت کوین و دیگر رمز ارز ها با صعود قیمت طلا همراه شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  8 + هفده =