طرح پایلوت هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی در تهران اجرا می شود 

  0
  70
  هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی

  هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی پس از تست های امنیتی و پدافندی 

  براساس برنامه‌ریزی قرار شده طرح پایلوت هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی در شهر تهران پس از تست‌های امنیتی و پدافندی در دو جایگاه در پایتخت به‌صورت پایلوت اجرایی خواهد شد و درصورت حصول نتیجه مثبت اجرای آن به سراسر کشور تسری خواهد یافت.

  هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، عدالت در توزیع یارانه ‌های بخش حمل ‌و نقل، زیرساخت کارآمد، ‌انعطاف‌ پذیری، سیاست‌ پذیری، کاهش چشمگیر هزینه‌ ها، افزایش شفافیت و فساد ستیزی، افزایش درآمد دولت از محل تحدید قاچاق و انحراف فرآورده‌ ها، چابک‌ سازی و کوچک ‌سازی دولت همسو با سیاست ‌های اصل ۴۴ قانون اساسی، مدیریت توزیع و اعمال سیاست ‌های تشویقی و امکان توسعه طرح‌ های ملی پالایشی از جمله اهداف و مزایای اجرای طرح ملی بهنگام‌ سازی فروش در هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی در کشور است.

  حذف دوربین پلاک‌ خوان و زیرساخت ارتباطی، تجمیع داده‌ های فروش به‌صورت برخط، تسهیم خودکار وجوه دریافتی از مشتریان، رصد آنلاین شرایط فنی و داده ‌های فنی جایگاه‌ ها و امکان اعمال سیاست ‌های تنبیهی برای خودروهای پرخطر از جمله دستاوردهای این طرح در هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی ‌ خواهد بود.

  علی‌اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی درباره هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی گفت: به‌ منظور اجرایی ‌سازی‌ بحث هوشمندسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ ان‌ جی اتاق‌ های فکر متعددی شکل گرفت و نظرات مطرح و چالش‌ها بررسی و مطالعه شد. اجرای این پروژه‌ در دو سه‌ سال گذشته مغفول مانده بود و به‌رغم تمهیدات، وجود نیرو و مشاوره ‌ها و تکنولوژی‌ لازم، در ابتدای کار ادامه فرآیند میسر نبود و با ادامه این روند، نه‌تنها پروژه به بهره‌ برداری نمی‌ رسید، بلکه هزینه هنگفتی را نیز تحمیل می کرد.

  وی با تأکید بر اینکه برای اجرای طرح  بهنگام سازی فروش در هوشمند سازی عرضه سی ‌ان ‌جی در جایگاه‌ های عرضه سوخت گاز طبیعی از ایده ‌ها و افکار نو بهره گرفته شد، بیان کرد: ما پیش از این با پروژه ‌ای میلیاردی رو به ‌رو بودیم که اجرای آن در قالب طرح جدید به نفع اقتصاد و صنعت کشور تمام خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: سازمان امور مالیاتی با مردم همراه شود

  طبق اعلام وزارت نفت، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: در این طرح به مجوزهایی چون تأکید بر داشتن معاینه فنی خودروها و تأمین امنیت و مدیریت فروش از طریق ارتباطات الکترونیکی تأکید و تمرکز شده است.

  روز گذشته از طرح بهنگام‌سازی فروش (بهنوش) در هوشمند سازی عرضه سی ‌ان‌ جی در جایگاه‌ های عرضه گاز طبیعی رونمایی شد.

  مطلب قبلیدنیای روابط عمومی و فضای مجازی
  مطلب بعدیدولت در حل مشکلات حوزه کاغذ عزم جدی دارد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.