افزایش آلودگی هوای تهران و خطرات ناشی از آن

  0
  44
  افزایش آلودگی هوای تهران

  اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به افزایش آلودگی هوای تهران هشدار داد و به پرهیز از تردد غیر ضروری به‌ویژه برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری قلبی و ریوی توصیه کرد.

  به گزارش چاپ و نشر  آنلاین به نقل از ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: از امروز (۱۸ آبان ماه) تا صبح پنجشنبه (۲۰ آبان ماه) افزایش غلظت آلاینده‌ها به ویژه ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در نواحی پرتردد و صنعتی استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

  در این شرایط افزایش آلودگی هوای تهران در حد ناسالم برای گروه‌های حساس و در برخی مناطق درحد ناسالم برای تمام گروه‌ها و درصورت افزایش تردد‌های درون‌شهری و عدم مهار فعالیت‌های صنعتی آلاینده هوا افزایش شاخص میانگین آلودگی هوا درحد ناسالم برای تمام گروه‌ها دور از انتظار نیست.

  افزایش آلودگی هوای تهران

  بیشتر بخوانید: سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ارشاد معرفی شد

   

  افزایش آلودگی هوای تهران و مضرات آن 

  اداره کل هواشناسی استان تهران پرهیز از تردد غیر ضروری به‌ویژه برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری قلبی و ریوی، مدیریت جهت کاهش تردد خودرو‌ها و کنترل فعالیت واحد‌های صنعتی آلاینده هوا و اجتناب از فعالیت فیزیکی طولانی و ورزش در فضای باز توصیه می‌شود.

   هشدار زرد رنگ افزایش آلودگی هوای تهران به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفر‌ها و انجام کار‌های روزمره اختلالاتی را ایجاد کند. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می‌شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده‌ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از سوی دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدار‌ها قرار می‌گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست + پنج =