فروش محصولات ایران خودرو در طرح سه شنبه های ایران‌ خودرویی

  0
  729
  محصولات ایران خودرو

   بیست و هفتمین طرح فروش فوق‌العاده‌ فروش محصولات ایران خودرو در طرح سه شنبه های ایران‌ خودرویی خود در راستای اجرای طرح‌ های فروش به صورت هفتگی، با عرضه چهار محصول از امروز (سه‌شنبه ۳۰ آذرماه) به مدت سه روز  از سوی  گروه صنعتی ایران ‌خودرو به مرحله اجرا درآمد.

   

  جزئیات فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا،  درحالیکه که قرار بود گروه صنعتی ایران ‌خودرو هر دوشنبه در راستای عمل به وعده افزایش تولید و عرضه خودروها،  برنامه ‌های فروش خود را اجرایی کند؛ در نهایت دوشنبه ‌های ایران‌ خودرویی به سه‌ شنبه‌های ایران‌ خودرویی تبدیل شد و از این هفته قرار است هر سه‌ شنبه محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش (فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید) به مدت سه‌ روز به مرحله اجرا درآید.

  در همین راستا بیست و هفتمین مرحله از فروش فوق ‌العاده محصولات ایران خودرو با عرضه چهار محصول سورن‌پلاس، راناپلاس سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و قیمت قطعی آغاز شده است.

  متقاضیان این طرح از فروش محصولات ایران خودرو امروز (سه‌شنبه ۳۰ آذرماه) به مدت سه روز (تا پایان روز پنجشنبه دوم دی ماه) فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی  esale.ikco.ir ثبت‌نام کنند.

  مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی محصولات ایران خودرو شنبه هفته آینده ( ۴ دی ماه) در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه‌ کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت. 

  بیشتر بخوانید: فناوری های چاپ سه بعدی و واقعیت مجازی و موفقیت در جراحی

  لازم به یادآوری است که پیش از اعلام اسامی منتخبان، مشتری  محصولات ایران خودرو هیچگونه وجهی واریز نخواهد کرد و کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌ های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ثبت‌نام کنند.

  محدودیت ‌های فروش فوق ‌العاده محصولات ایران خودرو نیز همچنان در این طرح اجرا می ‌شود و بر این اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌ های ایران‌خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی ‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و… اعمال خواهند شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + 9 =