برگزاری نمایشگاه ایران آگروفود در ماه جاری

  0
  54
  ایران آگروفود

  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۲۲» از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

  نمایشگاه ایران آگروفود بزرگ ترین نمایشگاه‌ های تخصصی و بین ‌المللی

  نمایشگاه ایران آگروفود یکی از بزرگ ترین نمایشگاه‌ های تخصصی و بین ‌المللی است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بر پا می شود. این نمایشگاه در سه بخش تخصصی «ایران فود» شامل فرآورده‌ ها و محصولات غذایی، صنایع تبدیلی و صنایع مرتبط،  «ایران فود تک» شامل ماشین آلات و تجهیزات، تکنولوژی و صنایع غذایی، بسته بندی، تجهیزات جانبی ماشین آلات و «ایران آگرو» شامل ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و آبیاری، صنایع کشاورزی و صنایع مرتبط برگزار می شود.

  ایران آگروفودبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از اگروفود نیوز، بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – «ایران آگروفود ۲۰۲۲» از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ توسط شرکت پالار سامانه و همکاران خارجی آن با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌ های بین المللی ج.ا.ایران برای  بیست و هشتمین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیمراسم نکوداشت روز ملی صنعت چاپ، استانی برگزار می شود
  مطلب بعدیحضور مدیر کل دفتر چاپ و نشر در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار + نه =