۴ خط مترو طی ۴ سال آینده احداث می شود

  0
  62
  خط مترو

  تکمیل خطوط قدیمی و تشکیل 4 خط مترو در دستور کار است

  مدیرعامل شرکت متروی تهران تکمیل خطوط قدیمی و شروع 4 خط مترو جدید را از برنامه‌های کاری خود اعلام کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، درستی مدیرعامل شرکت متروی تهران، در مورد برنامه‌های شرکت متروی تهران گفت: برنامه کلان و اصلی ما طرح جامع حمل و نقل است که وظیفه به ثمررساندن آن را داریم.

  وی با بیان این‌که خط مترو های جدید در حال بهره‌برداری نواقص و اشکالاتی دارد که حتما رفع آنها می‌تواند کیفیت خدمات‌دهی به مسافران را افزایش داده و بازدهی کار را افزایش دهد، اظهارکرد: به همین دلیل دو موضوع تکمیل خط متروهای در حال بهره‌برداری و بالابردن کیفیت و آغاز 4 خط جدید ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ مترو که در طرح جامع حمل و نقل مصوب شده در دستور کار قرار دارد.

  بیشتر بخوانید:  نتایج پایش ملی محیط کسب و کار بخش تعاون اعلام شد

  درستی تصریح کرد: عزم خود را جزم خواهیم کرد که در یک برنامه چهارساله مشکلات قبلی را مرتفع کرده و  4 خط مترو جدید را به مرور وارد سیکل بهره‌ برداری کنیم.

  وی در مورد شرایط مالی مترو نیز با بیان این‌که در چند سال گذشته جریان نقدی در همه ارگان‌ها و دستگاه‌ها از جمله شهرداری دچار مشکلاتی بوده است، اظهارکرد: نگاه ما به منابع نقدی شهرداری نیست و در مجموعه مترو تیم سرمایه گذاری وجود دارد که در نظر داریم از روش‌های تامین منابع جدید استفاده کنیم و به ما وقت بدهید تا با تیم‌های سرمایه گذاری بررسی‌های لازم را انجام دهیم و بعد از چند ماه گزارش مفصلی به مردم خواهیم داد.

  مطلب قبلیاختتاميه بیست و یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ برگزار شد
  مطلب بعدیحمایت از ناشران فعال در حوزه حکیم نظامی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.