۴ خط مترو طی ۴ سال آینده احداث می شود

  0
  54
  خط مترو

  تکمیل خطوط قدیمی و تشکیل 4 خط مترو در دستور کار است

  مدیرعامل شرکت متروی تهران تکمیل خطوط قدیمی و شروع 4 خط مترو جدید را از برنامه‌های کاری خود اعلام کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، درستی مدیرعامل شرکت متروی تهران، در مورد برنامه‌های شرکت متروی تهران گفت: برنامه کلان و اصلی ما طرح جامع حمل و نقل است که وظیفه به ثمررساندن آن را داریم.

  وی با بیان این‌که خط مترو های جدید در حال بهره‌برداری نواقص و اشکالاتی دارد که حتما رفع آنها می‌تواند کیفیت خدمات‌دهی به مسافران را افزایش داده و بازدهی کار را افزایش دهد، اظهارکرد: به همین دلیل دو موضوع تکمیل خط متروهای در حال بهره‌برداری و بالابردن کیفیت و آغاز 4 خط جدید ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ مترو که در طرح جامع حمل و نقل مصوب شده در دستور کار قرار دارد.

  بیشتر بخوانید:  نتایج پایش ملی محیط کسب و کار بخش تعاون اعلام شد

  درستی تصریح کرد: عزم خود را جزم خواهیم کرد که در یک برنامه چهارساله مشکلات قبلی را مرتفع کرده و  4 خط مترو جدید را به مرور وارد سیکل بهره‌ برداری کنیم.

  وی در مورد شرایط مالی مترو نیز با بیان این‌که در چند سال گذشته جریان نقدی در همه ارگان‌ها و دستگاه‌ها از جمله شهرداری دچار مشکلاتی بوده است، اظهارکرد: نگاه ما به منابع نقدی شهرداری نیست و در مجموعه مترو تیم سرمایه گذاری وجود دارد که در نظر داریم از روش‌های تامین منابع جدید استفاده کنیم و به ما وقت بدهید تا با تیم‌های سرمایه گذاری بررسی‌های لازم را انجام دهیم و بعد از چند ماه گزارش مفصلی به مردم خواهیم داد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 5 =