برگزاری ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) در مهر ماه

  0
  134
  ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته

  ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) پس از مدتی تعویق به دلیل شیوع بیماری کووید۱۹، ۱۹ تا ۲۱ مهرماه سال جاری در مصلی امام خمینی برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از دبیرخانه نمایشگاه ایران‌ فارما،‌ با سرعت گرفتن فرآیند واکسیناسیون کرونا در استان تهران، خروج این استان از وضعیت قرمز کرونا و کاهش چشمگیر سنین دریافت‌کنندگان واکسن کرونا در استان تهران، شرایط برای برگزاری ایمن ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) مهیا شد.

  واکسیناسیون پرسنل تمامی شرکت‌ های دارویی و تجهیزات پزشکی طبق سند ملی واکسیناسیون در کشور به پایان رسیده و با گذشت مدت زمان لازم از دریافت دوز دوم، پرسنل این شرکت ‌ها در شرایط ایمنی از ابتلا به کرونا قرار دارند.

  با واردات محموله‌های بزرگ واکسن به کشور، آمار روزانه تزریق واکسن به بالاتر از یک‌ میلیون دوز در کشور رسیده که بخش عظیمی از این کار در استان تهران انجام می‌شود. نکته‌ای که گفت‌وگوهای اخیر فرمانده ستاد مقابله با کرونا بر آن صحه می‌گذارد. به این ترتیب، ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) با چشم‌انداز برگزاری یک رویداد ایمن در سال جاری، خبر فعالیت خود در مهر ماه امسال را به اطلاع علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌رساند.

  در این مقاله می خوانید

  ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابستهحضور هیئت‌های تجاری در ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما)

  گروهی از مقامات بلندمرتبه دولتی، تجار، نمایندگان بخش خصوصی و تولیدکنندگانی از کشورهای مختلف که در طول شش ماه گذشته از پاویون دارو و سلامت خانه نوآوری و فناوری ایران (IHIT) بازدید کرده است برنامه خود را برای حضور در ششمین نمایشگاه ایران ‌فارما، بزرگترین گردهمایی دارویی زمان‌ بندی نموده اند.

  خانه نوآوری و فناوری ایران (IHIT) با حمایت صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توانمندسازی صادراتی شرکت های دانش ‌بنیان برپاست و صنعت دارو و سلامت کشور نیز در این رویداد دارای پاویون است.

  هیئت‌های تجاری در روند بازدید خود نسبت به صنعت داروسازی ایران ابراز علاقه‌مندی کرده و ایران ‌فارما (IPH) را بستری مناسب برای معرفی توانمندی صنعت داروسازی ایران دانسته و با اشاره به اهمیت گسترش مبادلات علمی- صنعتی ایران در حوزه دارو و سلامت، بر لزوم توسعه همکاری‌ های دو کشور تاکید کرد.

  ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابستهحضور بیش از ۵۰۰ شرکت دارویی و صنایع وابسته در ایران فارما

  تعویق برپایی ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) به علت شیوع بیماری کووید۱۹ باعث نشد تا شرکت ‌های دارویی و صنایع وابسته داخلی و خارجی از حضور در این رویداد بزرگ و سرنوشت‌ساز صرف نظر کنند.

  طبق اعلام دبیرخانه ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) این رویداد با حضور گسترده شرکت ‌های دارویی و صنایع وابسته داخلی و خارجی، مهرماه امسال برگزار خواهد شد و تاکنون بیش از ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی دارو و صنایع وابسته برای حضور در این رویداد بین‌المللی ثبت‌نام و اعلام حضور کرده‌اند. این در حالی است که پاندمی اخیر تمام صنایع در کشورهای دنیا را تحت تاثیرات مخربی قرار داده و سرعت پیشرفت در زمینه‌های مختلف صنایع مختلف را به طور محسوسی کاهش داده است.

  نمایشگاه ایران‌ فارما به عنوان تنها نمایشگاه بین‌المللی جامع و فراگیر در حوزه صنعت دارو، علاوه بر شرکت های تولیدکننده دارو، شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه دارویی، شرکت های توزیع کننده دارو، شرکت های تجهیزات و ماشین آلات دارویی، شرکت های خدمات چاپ و بسته بندی دارو، شرکت های تولید کننده داروهای نو ترکیب و شرکت های دانش بنیان، شرکت های تولید کننده داروهای گیاهی، شرکت‌های تولید کننده مکمل‌های غذایی و رژیمی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی، انجمن‌ها، اهالی مطبوعات و نشریات حوزه دارویی و … را هر ساله میزبانی نموده است.

  ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما)، فرصت مناسبی برای ارایه پتانسیل‌های موجود و توانمندی های کشور توسط متخصصین و صنعتگران در دنیای پویای صنعت دارو خواهد بود. نمایشگاهی که پس از واکسیناسیون کلیه شرکت‌های دارویی که به همت سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران صورت گرفت حالا به عنوان ایمن‌ترین نمایشگاه تخصصی محسوب می‌شود.

  برگزاری کارگاه ‌های آموزشی

  دبیرخانه ششمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) گزارش می ‌دهد این رویداد بزرگ از وجود کارگاه ‌های آموزشی، حضور اساتید رشته ‌های مربوطه دانشگاهی و برپایی پانل‌ های مختلف آموزشی بهره خواهد برد. بدیهی است تسهیل حضور دانشجویان رشته‌ های مرتبط از سراسر کشور برای بازدید و آموزش در این نمایشگاه از سایر برنامه ‌های ششمین رویداد بزرگ ایران فارما خواهد بود.

  جزئیات برگزاری کارگاه‌ها، آموزش‌ها و سایر فعالیت‌ های جانبی نمایشگاه ششم ایران فارما متعاقبا از طریق پلتفرم ‌های مختلف به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 + 15 =