واردکردن دستگاه‌های به‌روز و بهبود چاپ گلستان

  گفت و گو با غلامرضا صادقی‌پور مدیر چاپ خندان

  0
  62
  واردکردن دستگاه‌های به‌روز

   صادقی‌پور جلوگیری از دخالت برخی دفاتر تبلیغاتی و خدمات کامپیوتری که در نرخ‌های چاپی تاثیر گذاشته و باعث پایین آمدن قیمت می‌شوند را برای بهبود اوضاع صنعت چاپ استان گلستان پیشنهاد کرد و واردکردن دستگاه‌های به‌روز را هم در بهتر شدن وضعیت چاپخانه‌داران استان گلستان مؤثر دانست.

  غلامرضا صادقی‌پور مدیر چاپ خندان درباره وضعیت صنعت چاپ استان گلستان به خبرنگار نشریه چاپ و نشر  آنلاین گفت: اوضاع صنعت چاپ استان گلستان بسیار ضعیف است و روزبه‌روز تعداد کارها کمتر می‌شود و به این زعم می‌توان گفت که وضعیت آن تعریف چندانی ندارد.

  وی درباره وضعیت سفارشات چاپی استان توضیح داد: ما از استان‌های دیگر سفارش دریافت نمی‌کنیم اما کارهای چاپی را به سایر استان‌ها ارسال می‌کنیم. به دلیل نبود دستگاه‌های به‌روز در استان گلستان حتی کارهای چاپی مانند کارت ویزیت به تهران یا مشهد ارسال می‌شوند.

  واردکردن دستگاه‌های به‌روزوی در تشریح حوزه فعالیت مجموعه خود گفت: چاپخانه خندان از سال 1342 تأسیس شد و اولین چاپخانه شهرستان علی‌آباد و دومین چاپخانه در استان گلستان به‌حساب می‌آید؛ حوزه فعالیت ما نیز در رسته‌ی چاپ‌های معمولی و دیجیتال قرار می‌گیرد.

  بیشتر بخوانید:

  ایجاد همکاری میان چاپخانه‌داران استان گلستان

  هم اندیشی و مطالبه گری فعالان صنعت چاپ

  واردکردن دستگاه‌های به‌روز واردکردن دستگاه‌های به‌روز و نجات صنعت چاپ گلستان

  صادقی‌پور جلوگیری از دخالت برخی دفاتر تبلیغاتی و خدمات کامپیوتری که در نرخ‌های چاپی تاثیر گذاشته و باعث پایین آمدن قیمت می‌شوند را برای بهبود اوضاع صنعت چاپ استان گلستان پیشنهاد کرد و  واردکردن دستگاه‌های به‌روزرا هم در بهتر شدن وضعیت چاپخانه‌داران استان گلستان مؤثر دانست.

  وی درباره آینده صنعت چاپ استان گلستان بیان کرد: اگر وضعیت بد فعلی ادامه پیدا کند نمی‌شود آینده این صنعت را رو به ‌پیشرفت دانست اما مطمئناً اگر از چاپخانه‌داران حمایت شود اوضاع در آینده بهبود پیدا خواهد کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 + سه =