«قرنطینه هوشمند» جایگزین محدودیت های عمومی

  0
  49
  قرنطینه هوشمند

  «قرنطینه هوشمند» شامل افراد مبتلا به کرونا است

  وزیر کشور گفت: محدودیت‌ ها برای عموم برداشته می ‌شود و «قرنطینه هوشمند» فقط شامل افراد مبتلا به کرونا خواهد بود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از تسنیم، احمد وحیدی در بدو ورود به فرودگاه سمنان وزیر با بیان اینکه قرنطینه هوشمند مورد تصویب ستاد ملی کرونا قرار گرفت، ‌اظهار داشت: بر اساس این طرح، محدودیت‌ ها برای عموم برداشته می‌شود و «قرنطینه هوشمند» فقط شامل افراد مبتلا به کرونا خواهد بود.

  وی با بیان اینکه در این طرح بیماران کرونایی دارای محدودیت‌ هایی خواهند بود، افزود: ان‌شاالله به زودی کسب و کارها به روال طبیعی خود بازخواهد گشت و مشکلات اقتصادی ناشی از محدودیت ها برطرف می ‌شود.

  وحیدی در بخش دیگری از صحبت ‌های خود به ورود زائرین عزیز اربعین حسینی به کشور اشاره کرد و گفت: تا به امروز بخش مهمی از زائرین حسینی وارد کشور شده اند.

  وی با بیان اینکه در مرزهای کشور پیش بینی لازم از جمله مسائل بهداشتی و حمل و نقل عمومی در انتقال دادن زائرین عزیز حسینی به شهرهای خود دنبال شده است؛ گفت: در حوزه مرزهای هوایی کار به نحو مناسب و با زمان بندی دقیق در حال انجام است.

  وزیر کشور درخصوص مرزهای زمینی هم گفت: در سه مرز مرز مهران؛ شلمچه  و مرز چذابه کار پذیرش زائرین با آمادگی مناسب با حضور خودروها  و انتقال دادن زائرین به حمل و نقل ریلی انجام شده است.

  وی همچنین گفت: تاکنون هیچ مشکلی در روند بازگشت زائرین حسینی به کشور وجود نداشته و امید داریم با همین روند کار انتقال زائرین به نحو مطلوبی تا پایان انجام شود.

  بیشتر بخوانید: برچسب واکسن کرونا چیست

  وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سمنان ظرفیت‌های بسیاری در بخش‌های مختلف اقتصادی و تولیدی دارد گفت: جذب سرمایه‌گذار اولویت مهم دولت در استان سمنان است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + 16 =