28 سال با نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

  0
  77
  صنعت چاپ ایران

  بیست و‌ هشتمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران برای نمایش توانمندی های صنعت چاپ و بسته بندی امروز نهم مهر ماه با حضور علیرضا پیمان پاک رییس کل سازمان توسعه تجارت و یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر ارشاد،سید محمود دعایی  نماینده ولی فقیه در روزنامه اطلاعات، مهرزاد دانش مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،احد جاودانی (مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران)، افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ این رویداد با حضور ۲۲۰ شرکت داخلی برگزار به مدت چهار روز فعالیت خود را ادامه خواهد داد. بیست‌و‌هشتمین دوره از نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران امسال در فضایی به وسعت ۲۳۹۵۰ متر مربع و در شش سالن ۳۸، ۳۸B، ۴۴A، ۳۵، ۳۱A و ۳۱B برگزار خواهد شد.

   

  اهداف نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران 

  در این نمایشگاه مشارکت کنندگان از آخرین دستاوردها،محصولات و خدمات خود رونمایی می کنند. این رویداد با اهدافی چون توسعه کسب و کار و رونق اقتصادی، یافتن راه های گسترش و توسعه خدمات، گسترش تعاملات تجاری، اقتصادی و فرهنگی و توسعه اشتغال در صنعت چاپ و بسته بندی برگزار می شود.گفتنی است این نمایشگاه به‌صورت مجازی نیز رخدادهای این رویداد را پوشش خواهد داد.

  نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و به شکل تخصصی و با ارائه کارت دعوت ممکن خواهد بود.

  بیشتر بخوانید: همکاران یاری رسان طرح و نقش نوین

  صنعت چاپ ایران

  صنعت چاپ ایران

  صنعت چاپ ایران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × چهار =