آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تا 20 مهرماه

  0
  14
  اظهارنامه مالیات

  آخرین مهلت اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده اعلام شد 

  مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره (فصل تابستان)۱۴۰۱ تا ۲۰مهرماه خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرآنلاین ؛ عزیزاله عباس‌پور، مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: براساس دستورالعمل رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره دوم سال جاری تا ۲۰مهرماه تمدید شده است.

  او افزود: نظر به اینکه مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی بر ارزش افزوده دوره دوم (فصل تابستان) سال۱۴۰۱، مورخ۱۵/۰۷/۱۴۰۱ و مصادف با روز جمعه است و از طرفی اختلالات ایجاد شده در شبکه‌های ارتباطی کشور اشکالاتی را برای مودیان محترم مالیاتی برای ارائه اظهارنامه فراهم کرده است، به منظور تکریم مودیان گرامی و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان مهلت ارائه اظهارنامه ارزش افزوده مذکور تا ۲۰مهرماه۱۴۰۱ تمدید شده است.

  بیشتر بخوانید: مهلت واردات ماشین‌ آلات و تجهیزات تولیدی تمدید شد

  مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین گفت: ادارات کل امور مالیاتی موظفند در مورد مودیان محترم که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده مربوط به دوره دوم (فصل تابستان) سال۱۴۰۱ را تا پایان روز چهارشنبه مورخ۲۰/۰۷/۱۴۰۱ تسلیم نمایند، امکان برخورداری صددرصدی بخشودگی جرائم عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر برای دوره مزبور را در صورت درخواست کتبی برای مودیان فوق الذکر فراهم کنند.

  مطلب قبلیچاپ و بسته‌ بندی هودیس پارس؛ تولید به رسم تخصص
  مطلب بعدیهشتمین دوره همایش صنعت چاپ استان گلستان برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.