الزام تولیدکنندگان به درج برچسب معافیت مالیات ارزش‌افزوده 

  0
  83
  اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

  رئیس اداره طرحها وبرنامه ریزی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت :تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کالاهای موضوع بند(الف) ماده ۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده مکلف به درج برچسب معافیت مالیات ارزش‌افزوده  روی بسته‌بندی کالاهای مذکور هستند.

  جریمه و برچسب معافیت مالیات ارزش‌افزوده  

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان ،علی رضا صباغی گفت : بر اساس این تبصره، تولیدکنندگان یا عرضه‌کنندگان کالاهای موضوع این بند از قانون، مکلفند که برچسب معافیت مالیات ارزش‌افزوده را روی بسته‌بندی کالاهای مذکور درج کنند.

  ایشان افزود : همچنین بر این اساس، دریافت مالیات و عوارض از کالاها و خدمات معاف توسط عرضه‌کنندگان آنها مشمول جریمه‌ای معادل دو برابر مالیات و عوارض دریافتی بوده و قابل بخشودگی نیست.

  رئیس اداره طرحها وبرنامه ریزی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت :در این راستا، تولید­کنندگان کالاهای معاف مکلفند برچسب معافیت از مالیات بر ارزش افزوده را بر روی بسته بندی کالاهای مزبور درج کنند، بعلاوه به هنگام عرضه، مجاز به دریافت مالیات و عوارض ارزش افزوده از کالاها و خدمات معاف، نبوده و در صورت تخلف نه تنها باید مالیات و عوارض دریافتی را عودت نمایند بلکه مشمول جریمه معادل دو برابر مالیات و عوارض دریافتی نیز می­گردند که غیر قابل بخشش می باشد.

  بیشتر بخوانید:۴ خط مترو طی ۴ سال آینده احداث می شود

  مطلب قبلیبازاریابی در شبکه های اجتماعی
  مطلب بعدیبرگزاری دومین رویداد ملی شتاب در صنعت چوب و کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.