مدیر مجموعه هدایای آی پن؛ مسئولان بد قولی کردند

  گفت و گو با محمد نعمتی مدیر مجموعه هدایای آی پن

  0
  63
  مجموعه هدایای آی پن

  محمد نعمتی مدیر مجموعه هدایای آی پن؛ شرایط به وجود آمده امسال رغبت و انگیزه تولیدکنندگان برای حضور در این آوردگاه را کم می‌کند.

  محمد نعمتی درباره چگونگی کیفیت برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته به خبرنگار مجله چاپ و نشر گفت: انتظار ما به‌عنوان شرکت‌کننده از مسئولان برگزاری این رویداد بیش از این‌ها بود. طبق قرارداد 35 صفحه‌ای که با ما بستند ساعت برگزاری نمایشگاه 10 صبح تا 5 عصر قید شده است. ما نیز بر همین مبنا برای مشتریانمان دعوت‌نامه تهیه و ارسال کردیم؛ آن‌ها نیز روی حرف ما ساعت خود را تنظیم کردند و از شهرستان به تهران آمدند تا در این آوردگاه حضور پیدا کنند اما به دلیل بدقولی و عدم هماهنگی‌های لازم نتوانستند در نمایشگاه حضور پیدا کنند، زمانی رسیدند که ساعت 3 شده و نمایشگاه به پایان رسیده بود. مجموعه هدایای آی پن

   مجموعه هدایای آی پن

  مدیر مجموعه هدایای آی پن: پروتکل های بهداشتی در نمایشگاه رعایت نشده بود.

  وی در ادامه افزود: همان‌طور که می‌دانید کرونا هنوز به پایان نرسیده است. مسئولان نیز بابت کنترل شیوع بیماری کرونا در نمایشگاه چهار میلیون تومان از ما دریافت کردند. این در حالی است که نه پروتکلی در نمایشگاه رعایت می‌شود و نه حتی تذکری بابت آن به بازدیدکنندگان داده می‌شود.

  نعمتی همچنین در پایان اظهار داشت: شرایط به وجود آمده امسال رغبت و انگیزه تولیدکنندگان برای حضور در این آوردگاه را کم می‌کند؛ برای مثال ما سال آینده به همین دلایلی که عرض کردم در این آوردگاه حضور پیدا نخواهیم کرد.

   بیشتر بخوانید:مدیر مجموعه کارت عروسی هم‌رنگ؛ بهترین مکان برای جذب مشتری

  مطلب قبلیصنعت چاپ قلب تپنده همه صنایع است
  مطلب بعدیتوجه به غرفه‌آرایی بیشتر از عرضه محصولات

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − 4 =