آتش سوزی انبار کارتن کارخانه ای در ماهدشت کرج

  0
  64
  انبار کارتن

  رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری ماهدشت کرج اعلام کرد که بر اثر آتش سوزی در انبار کارتن یک کارخانه در این منطقه ۱۶ نفر دچار مسمویت ناشی از انتشار دی اکسید کربن شدند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا؛ پیام گروسی، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری ماهدشت کرج شامگاه چهارشنبه گفت: این حادثه عصر روز چهارشنبه در انبار یک کارخانه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در حاشیه بیمارستان شریعتی ماهدشت رخ داد که با حضور به موقع تیم های آتش نشانی در محل از سرایت آتش به کارخانه های دیگر جلوگیری شد اما انبار کارتن آن خسارت دید.

  گروسی افزود:  این حادثه پس از سه ساعت تلاش آتش نشانان مهار شد و علت دقیق آتش سوزی  و میزان خسارات وارده در دست بررسی است.

   

  مسمومیت 16 نفر در آتش سوزی انبار کارتن

  دکتر مهرداد بابایی رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی استان البرز گفت: به دنبال آتش سوزی در انبار کارتن یک کارخانه در خیابان احمدی ماهدشت بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

  وی ادامه داد: در این حادثه ۱۳ مرد و سه زن دچار مسمومیت ناشی از انتشار دی اکسید کربن شدند که ۱۱ نفر آنان  به بیمارستان شریعتی ماهدشت انتقال یافتند. پنج نفر نیز در محل حادثه به صورت سرپایی مداوا شدند.

  بیشتر بخوانید: انبار ضایعات کاغذ و پلاستیک در رشت آتش گرفت

  بابایی بیان داشت: حال عمومی افراد بستری شده در بیمارستان شریعتی ماهدشت پایدار و رو بهبودی است.

  شهر۱۰۰ هزار نفری ماهدشت در ۲۰ کیلومتری جنوب کرج قرار دارد.

  مطلب قبلیافزایش ۵۰ هزار تومانی قیمت هر بند کاغذ در روز‌های اخیر
  مطلب بعدیصنعت چاپ استان البرز صنعتی رو به توسعه‌

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − 5 =