برگزاری نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا در خرداد ماه

  0
  54
  نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا

  نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا تنها نمایشگاه در منطقه آفریقای شرقی 

  نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا (PPPEXPO) از ۱۹ تا ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ در شهر نایروبی کشور کنیا برگزار می شود.

  نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی کنیا (PPPEXPO) تنها برنامه نمایشگاهی اختصاصی و صنعتی بین المللی برای صنعت پلاستیک، چاپ و بسته بندی در سراسر منطقه آفریقای شرقی است.

  این رویداد نویدبخش ایجاد بستری بی نظیر برای همکاری های تجاری، نمایش فناوری ها و تعامل مستقیم با تجار نواحی شرق، مرکز و جنوب آفریقاست. قاره آفریقا یکی از رو به رشدترین بازارها در سطح جهان است و نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی، هزاران خریدار و تصمیم گیرنده را از تمام سطوح و بخش های صنعت پلاستیک، چاپ و بسته بندی جذب خواهد کرد.

  هدف این نمایشگاه توسعه تجارت مستقیم و بدون واسطه میان خریداران و فروشندگان است. کنیا، به عنوان دروازه بازار شرق آفریقا، درگاه رو به رشد تامین و توسعه سراسر صنعت پلاستیک، چاپ و بسته بندی در ناحیه شرق آفریقاست.

  بیشتر بخوانید: استفاده از بستر بلاکچین و ارزهای دیجیتال در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دوبی

  کنیا علاوه بر بازار خود با حدود 33 میلیون مشتری، تنها توزیع کننده کالا به سایر کشورهای آفریقای شرقی مانند تانزانیا، اوگاندا، اتیوپی، مالاوی، نیجریه، آفریقای جنوبی و چندین کشور دیگر است که در سواحل شرقی آفریقا واقع شده اند. حدود 380 میلیون مشتری این کشور با داشتن بزرگترین بندر دریایی در مومباسا، بزرگترین منبع محصولات ورودی از طریق دریا، به منطقه شرق آفریقا، از خاورمیانه، شبه قاره هند، اروپا و خاور دور است.

  مطلب قبلیتوزیع کاغذ و برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
  مطلب بعدیتولید محتوا و درآمدزایی در اینستاگرام

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − سیزده =