رئیس هیئت‌مدیره شرکت پیواژ: بهداشت کار موضوعی مهم در بسته‌ بندی دارو است

  0
  53
  شرکت پیواژ

  رئیس هیئت‌مدیره شرکت پیواژ معتقد است که بهداشت کار یکی از مهم‌ ترین موضوعات در بسته‌ بندی دارو است و محیطی که جعبه‌ ها در آنجا چاپ و تولید می‌ شوند باید استریل باشد و تیم تولید نیز باید در زمینه بهداشت کار آموزش دیده باشند.

  طاهره ولیدی رئیس هیئت‌مدیره و معاون فروش شرکت پیواژ در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین با بیان این مطلب اظهار داشت: در طول این سال‌ ها توانستیم با پشت سر گذاشتن تجربه‌ های متفاوت و خوب استانداردها و ایزوهای 9001 و 1002 را در رتبه رضایتمندی مشتری دریافت کنیم.

  وی در رابطه با حضور این شرکت در نمایشگاه ایران فارما گفت: این آوردگاه به دلیل تخصصی بودن جدای از بحث بازاریابی و فروش فرصت مناسبی را برای دیدار با مدیران صنایع داروسازی و از سر گیری ارتباطات در اختیار ما قرار داد. ارائه توانمندی‌ ها به شرکت‌ های جدید بابی است که افزایش فروش و رزومه قوی‌ تری در این صنعت داشته باشیم.

  ولیدی ضمن بیان اینکه بهداشت کار یکی از مهم‌ ترین موضوعات در بسته‌ بندی دارو است، گفت: محیطی که جعبه‌ های دارو در آنجا چاپ و تولید می‌ شوند باید استریل باشد و تیم تولید نیز باید در زمینه بهداشت کار آموزش دیده باشند. ما در شرکت پیواژ توانسته‌ ایم به این مهم دست پیدا کنیم ضمن اینکه یک وجه تمایز ما با شرکت‌ های رقیب قرار دادن جعبه‌ها داخل نایلون و سپس گذاشتن آن‌ها در داخل کارتن است که در این نمایشگاه بسیار موردتوجه قرار گرفت، چراکه این ابتکار موجب می‌ شود که حتی گردوغبار نیز روی کار قرار نگیرد.

  شرکت پیواژبه گفته ولیدی توجه به درج دوز دارو یکی از مواردی است که شرکت‌ های داروسازی بسیار روی آن حساس هستند چراکه نگرانی نسبت به‌سلامت بیمار در این حوزه بسیار است. همچنین توجه به کیفیت رنگ و پنتون رنگی روی جعبه‌ های دارویی مورد دیگری است که باید در این صنعت به آن توجه کرد.

  رئیس هیئت‌مدیره شرکت پیواژ: وجه تمایز ما با شرکت‌ های رقیب قرار دادن جعبه‌ها داخل نایلون و سپس گذاشتن آن‌ها در داخل کارتن است که در این نمایشگاه بسیار موردتوجه قرار گرفت

   

  وی ادامه داد: شرکت پیواژ تجربه‌ای بیست‌ساله در زمینه تولید تخصصی مجلات لوکس دارد که از همین رو می‌توان گفت که حرف‌های زیادی در زمینه چاپ رنگ برای گفتن دارد. اپراتورهای چاپ تمرکز زیادی روی کیفیت رنگ‌ها دارند و از همین رو موفق به جلب رضایت مشتریان خود در حوزه رنگ شدیم.

  بیشتر بخوانید: صنعت بسته بندی دارو، حساس و با اهمیت

  گفتنی است که شرکت پیواژ به‌ صورت تخصصی 6 سال است که در زمینه چاپ و تولید جعبه‌های دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی فعال است و در زمینه تولید محصولات بسته‌ بندی با شرکت‌ های بزرگ دارویی از جمله کاسپین، سبحان دارو، دارو درمان، دارو سلامت، ابوریحان، پاتک شیمی، البرز دارو و … همکاری دارد.

  مطلب قبلیکمک چاپ سه‌بُعدی به درمان بیماری‌ های قلبی-عروقی
  مطلب بعدیکسب و کارهای کوچک و دیجیتال مارکتینگ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.