ماشین چاپ RMGT ایده ال برای تولید جعبه و بسته بندی

  0
  43
  ماشین چاپ RMGT

  ماشین چاپ RMGT سری 10 در دو مدل 1020 و 1060 ارایه می شود. این ماشین برای چاپ مقوا ضخیم برای تولید جعبه ایده ال است زیرا از استحکام بالایی برخوردار است و به سیستم های مرکب دهی و رطوبت دهی چاپ با کیفیت بالا مجهز اسـت.

  ماشین چاپ RMGTبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ ماشین چاپ RMGT سری 10 در دو مدل 1020 و 1060 ارایه می شود. این ماشین برای چاپ مقوا ضخیم برای تولید جعبه ایده ال است زیرا از استحکام بالایی برخوردار است و به سیستم های مرکب دهی و رطوبت دهی چاپ با کیفیت بالا مجهز اسـت. از جمله ویژگی های ماشین چاپ RMGT آرایش سـیلندرها به صــورت ســـاعت 7 اســت.

  این ماشین به یک سیسـتم انتقال ورق ویژه که از فناوری منحصـر به فرد مدیریت جریان هوا استفاده از سوی دیگر سیلندر انتقال ورق کلافی می کند مانع تماس سطح چاپ ورق با سیلندر می شود. مانع ایجاد خراش و چرکی کار چاپی شـده وهمچنین کیفیت بالای چاپ را تضـمین می کند.

   

  مزیت رقابتی ماشین چاپ RMGT

  از لحاظ فنی و ساختاری این ماشین در مقایسه با دیگر رقبا مزایای قابل توجهی دارد. استحکام چرخ دنده های ساخت میتسوبیشی با دیگر سازندگان تفاوت دارد. علاوه بر دقت بالا در طراحی چرخ دنده استفاده از فناوری ها و فرآیند ویژه از انتخاب مواد گرفته تا سخت کاری القایی، دوام و استحکام چرخ دنده را در شرایط کاری سخت تضمین می کند.

  ماشین چاپ RMGTتغذیه کننده کاغذ در جدا کننده باعث تغدیه یکدست بدون وقفه برای کاغذهای نازک و ضخیم در سرعت های بالا، کمترین نوسانات و استحکام بالا و همچنین طراحی پایه گاورنر که با اعمال فشار کمتر مانع تغییر شکل کاغذ و فشار کمتر در فرآیند جدا سازی کاغذ می شود.

  ماشین چاپ RMGTزمان انجام تنظیمات در ماشین چاپ RMGT به حداقل کاهش پیدا کرده است. زیرا حجم هوای مورد نیاز به عنوان مقادیر از پیش تنظیم شده در حافظه ماشین وجود دارد. قرقرهای برسی و قرقرهای لاستیکی از یونیت تغذیه برداشته شده است تا از تعداد قطعات و مهارت های لازم برای تنظیمات دقیق کاسته شود.

  بیشتر بخوانید: تحول در دنیای چاپ بسته بندی

  یونیت بسیار ساده و کار با آن ساده است زیرا تنها از یک تسمه مکش برای انتقال کاغذ به درون یونیت استفاده می شود. ماشین چاپ RMGT مدل 1060 یک راه حل ایده ال برای چاپ بسته بندی است. 

  مطلب قبلیکسب جایگاه برای ماشین‌سازان صنایع سلولزی در حاشیه نمایشگاه کاغذ
  مطلب بعدیبازاریابی در تیک تاک به سبک برندهای بزرگ دنیا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.