برنامه ریزی برای صادرات کاغذ مازندران به ترکیه 

  0
  19
  صادرات کاغذ مازندران

  صادرات کاغذ مازندران به ترکیه با ارزش 14 میلیون یورو

  مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران با اشاره به برنامه ریزی برای صادرات کاغذ مازندران به ترکیه گفت: ۲۰ هزار تن کاغذ به ترکیه صادر می کنیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بازار، امید نیک نژاد در حاشیه امضای تفاهمنامه صادرات با یک شرکت ترکیه ای اظهار داشت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته ۲۰ هزار تن کاغذ صنعتی به ارزش ۱۴ میلیون یورو صادر خواهیم کرد.

  وی به ظرفیت های کارخانه در تولید انواع کاغذ تحریر و چاپ اشاره کرد و گفت: امیدواریم ضمن اجرای تعهدات و تامین نیازهای داخلی بتوانیم برای ارزآوری و صادرات کاغذ مازندران نیز برنامه ریزی کنیم.

  وی با اشاره به ثبت رکورد جدید تولید انواع کاغذ در ماه قبل در کارخانه چوب و کاغذ گفت: تولید حدود ۱۳ هزار تنی ماه آبان طی ماه آذر از ۱۵ هزار تن فراتر رفته است.

  بیشتر بخوانید: تأمین کاغذ رسانه های مکتوب مازندران

  نیک نژاد از راه اندازی خط تولید پی ام یک در کارخانه برای چاپ و تحریر خبر داد و گفت: تلاش می شود تا پایان سال هشت هزار تن کاغذ چاپ و تحریر روانه بازار کنیم.

  مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران میزان تولیدات کاغذ طی سال جاری را در این کارخانه ۷۵ هزار تن ذکر کرد و گفت: طبق برنامه ریزی پیش بینی می شود میزان تولید تا پایان سال جاری به ۱۰۰ هزار تن افزایش یابد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × پنج =