تأمین کاغذ رسانه های مکتوب مازندران

  0
  50
  رئیس اتحادیه کاغذ و مقوا

  با پیگیری های رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات استان مازندران جلسه ای با موضوعتأمین کاغذ رسانه های مکتوب مازندران به میزبانی مدیرکل بنادر مازندران و با حضور مدیرکل و معاون رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و وارد کننده کاغذ در بندر نوشهر برگزار شد.

  تأمین کاغذ رسانه

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری موج مازندران، محمدتقی انزان پور در این جلسه اظهار داشت: در بحران کاغذی که امروز داریم رسانه های مکتوب مازندران انتظار دارند برای رفع مشکل کاغذ آنها گامی برداشته شود.

  وی ادامه داد: با پیگیری های رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات استان مازندران که با بنده و تاجر حوزه کاغذ مذاکره داشتند جلسه امروز با حضور مدیرکل و معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار تا به نتیجه مثبت برسیم.

  مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: کمک به رسانه های بومی وظیفه ما است و انتظار ما از وارد کننده کاغذ این است تا نیاز رسانه های مکتوب مازندران به صورت مستقیم با نرخ تمام شده ورود به بندر نوشهر در همین جا تحویل داده شود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران نیز در این جلسه گفت: بحران کاغذ جدی است و ما اکنون شرایط سختی در حوزه چاپ رسانه های مکتوب در استان مازندران در بحث تأمین کاغذ داریم.

  عباس زارع بیان داشت: از پیگیری خانه مطبوعات استان مازندران و ورود جدی مدیرکل بنادر مازندران برای رفع مشکل کاغذ صمیمانه تقدیر می کنم و امیدوارم با مساعدت وارد کننده محترم کاغذ مشکلات رفع شود.

  وی افزود: در ماه حدود 25 تن مصرف کاغذ توسط رسانه های مکتوب ما است که اکنون برای تهیه کاغذ دچار مشکل هستیم.

  بیشتر بخوانید: تولید انواع کاغذ درصنایع چوب و کاغذ مازندران

  تأمین کاغذ رسانهتأمین کاغذ رسانه ها با کمک وزارت ارشاد

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران عنوان داشت: در سفری که وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان مازندران داشتند گفتند که پیش بینی می شود این بحران در اسفند امسال از بین برود و روند عادی در حوزه کاغذ در کشور را شاهد باشیم.

  وی گفت: امیدواریم با مساعدت مدیرکل بنادر استان مازندران و وارد کننده کاغذ کمک خوبی در حوزه کاغذ به رسانه های مازندران شود.

  در ادامه نماینده شرکت وارد کننده کاغذ نیز در این جلسه بیان داشت: ما نیز در کشور به دنبال رفع بحران کاغذ هستیم و برای این امر جلسات متعددی را برگزار کرده ایم.

  رجب پور اظهار داشت: ما ارادت ویژه ای به آقای انزان پور مدیرکل بنادر مازندران داریم و دستوری که ایشان صادر کنند 100درصد از سوی ما اجرایی خواهد شد.

  تأمین کاغذ رسانه

  وی ادامه داد: بیشتر واردات کاغذ ما از طریق بندر نوشهر است و نگاه ویژه ای به رسانه های مکتوب مازندران خواهیم داشت و قطعاً قولی که بدهیم اجرایی می کنیم.

  وی افزود: طبق صحبت های مدیرکل محترم ارشاد و تأکیدهای آقای انزان پور برای ماه دی 25 تن کاغذ و برای ماه بهمن 35 تن کاغذ برای رسانه های مکتوب استان مازندران اختصاص می دهیم.

  تأمین کاغذ رسانه

  زارع مدیرکل ارشاد مازندران

  رجب پور بیان داشت: قیمت هر کیلو کاغذ برای رسانه های مازندران با توجه به تأکیدات فراوان مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران که حق بزرگی گردن ما دارند بر اساس واردات مستقیم کاغذ خواهد بود.

  رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات استان مازندران هم در این جلسه گفت: از تلاش و مساعدت ویژه مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران برای رفع مشکل کاغذ رسانه های استان مازندران تشکر می کنم.

  ساسان شیخی بیان داشت: امیدوارم با مساعدت شرکت وارد کننده کاغذ به زودی این میزان کاغذ که اعلام شد در اختیار رسانه های مکتوب استان مازندران قرار گیرد.

  تأمین کاغذ رسانه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − دو =