استقبال ناشران از تولیدات چوب و کاغذ مازندران

  گفت و گو با مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

  0
  24
  مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان جلد کتاب‌ های درسی تولیدات چوب و کاغذ مازندران

  مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از برگزاری نشست مدیران این مجموعه با رئیس سازمان پژوهش و برنامه ‌ریزی آموزشی با موضوع بررسی استفاده از تولیدات چوب و کاغذ مازندران (چاپ و تحریر) در کتاب ‌های درسی خبر داد.

  تولیدات چوب و کاغذ مازندرانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ علی‌اکبر صفریان، مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با اشاره به برگزاری نشست با معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: پیرو مذاکراتی که پیش از این با وزارت آموزش و پرورش داشتیم، قرار است دوشنبه ١٩ مهرماه نشستی با مدیران سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی داشته باشیم.

   

  ضرورت استفاده از تولیدات چوب و کاغذ مازندران

  وی افزود: گویا به تازگی مصوبه‌ای از سوی ستاد تنظیم بازار صادر شده است که باید از کاغذ تولید داخل استفاده شود و به همین منظور قرار است در نشست روز دوشنبه صحبت ‌هایی در این زمینه داشته باشیم.

  صفریان با اشاره به استقبال برخی ناشران از تولیدات چوب و کاغذ مازندران، توضیح داد: طی ماه های اخیر چندین ناشر بزرگ برای تهیه کاغذ کتاب های خود از کاغذ تولید چوب و کاغذ مازندران استفاده کردند که طبق گفته خودشان با استقبال خوبی از سوی بازار روبه‌رو شده‌اند.

  وی تاکید کرد: کیفیت کاغذهای شرکت نسبت به گذشته رشد بسیار زیادی داشته است و این روزها استقبال از این کاغذها رشد زیادی داشته است.

  بیشتر بخوانید: ضرورت حذف واسطه‌ها از بازار کاغذ تولید داخل

  به گفته صفریان، در این زمینه ما بارها اعلام کرده‌ایم که ظرفیت و توان تولید و تامین کاغذ مورد نیاز کتاب‌ های درسی را داریم و اکنون زمان خوبی برای استفاده از این ظرفیت است.

  مطلب قبلیبازاریابی بر مبنای رفتار مصرف کننده
  مطلب بعدیبسته بندی محصولات ایرانی نیازمند تحول و نوسازی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار + 10 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.