صنایع کاغذ پارس هفت تپه و صادرات ۲۰ هزار تنی

  0
  61
  صنایع کاغذ پارس هفت تپه

  مدیرعامل گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه گفت: این شرکت به عنوان نخستین و بزرگ ترین تولید کننده انواع خمیر کاغذ، کاغذ چاپ و تحریر و بسته بندی در ۲ سال اخیر ۱۵ میلیون دلار به کشورهای مختلف صادرات داشته است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ سیدعبدالله موذنی در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲۰ هزار تن انواع محصولات تولیدی این شرکت در ۲ سال اخیر به کشورهای هند، چین، ویتنام، آلمان، فرانسه، مالزی و اندونزی صادر شده است.

  وی با بیان اینکه هیچ درختی در صنایع کاغذ پارس هفت تپه برای تولید کاغذ قطع نمی‌ شود، گفت: انواع کاغذ تولیدی این شرکت از باگاس یا تفاله نیشکر به عنوان ماده اولیه کاغذ مصرف می‌ شود.

  مدیرعامل گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه هدفگذاری افزایش صادرات به کشورهای مختلف را از برنامه‌های امسال این شرکت عنوان و بیان کرد: در این راستا و به منظور تامین بخشی از نیاز داخل به انواع کاغذ افزایش ۲۰ درصدی تولید در سال ۱۴۰۰ هدفگذاری شده است.

  بیشتر بخوانید:

  مشکلات صنایع کاغذ پارس هفت تپه

  وی یکی از مشکلات این شرکت با یک هزار نفر نیروی کار را تامین سوخت و انرژی دانست و افزود: رفع این مشکل را از مسئولان کشوری در راستای ادامه تولید و اشتغال در این شرکت خواستاریم.

  گروه صنایع کاغذ پارس در شهرستان شوش نخستین و بزرگترین شرکت تولید خمیر کاغذ، کاغذ چاپ و تحریر و کاغذ بسته بندی در سال ۱۳۴۹ فعالیت خود را آغاز کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شش − چهار =