ششمین جشنواره صنعت چاپ خراسان شمالی برگزار می شود

  0
  44
  ششمین جشنواره صنعت چاپ خراسان شمالی

  همزمان با بیست و یکمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران ششمین جشنواره صنعت چاپ خراسان شمالی بیست و پنجم ماه جاری برگزار می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، رضا رضایی؛ معاون فرهنگی و امور رسانه ای این اداره کل با بیان این که هر سال تجلیل از پیشکسوتان، فعالان، کارآفرینان، کارشناسان و کارگران برتر صنعت چاپ را همزمان با روز یازدهم شهریور؛ روز صنعت چاپ برگزار می کردیم، اظهارکرد: اما امسال به واسطه این که پیک پنجم کرونا شدت گرفته بود با هماهنگی وزارتخانه و بر اساس تصمیم کمیته فعالیت های چاپ مقرر شد تا بیست و پنجم ماه جاری ششمین جشنواره صنعت چاپ خراسان شمالی برگزار شود.

   

  تجلیل از بزرگان صنعت چاپ در ششمین جشنواره صنعت چاپ خراسان شمالی

  وی به تجلیل از 25 نفر از پیشکسوتان، فعالان، کارآفرینان، کارشناسان و کارگران برتر حوزه صنعت چاپ امروز 25 آبان ماه، ساعت 18 در عمارت پارسین برگزار شود، اشاره و تصریح کرد: این رویداد به نوعی دورهمی است تا مدیران صنعت چاپ به تشریح آخرین وضعیت چاپ در کنار بیان دغدغه ها ومشکلاتشان بپردازند.

  رضایی ادامه داد: از این طریق یک سری  فعالیت ها هم چون نوسازی ناوگان چاپ، ارائه تسهیلات،پیگیری های صنفی برای معطوف کردن توجه ها به حوزه صنعت چاپ پی گیری می شود تا آورده ای هم برای صنعت چاپ فراهم شود.

  بیشتر بخوانید: تلاش فعالان عرصه چاپ کتاب مورد تجلیل قرار می گیرد

  وی تعداد چاپخانه های استان را 61 واحد  چاپ  افست و دیجیتال، عنوان کرد و افزود: 42 مرکز فعال و 10 مرکز غیر فعال و 5 مرکز دارای موافقت اصولی هستند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 4 =