برنامه‌ های نخستین نشست‌ توسعه صنعت چاپ و بسته بندی

  0
  55
  توسعه صنعت چاپ و بسته بندی

  هم افزایی و هم صدایی کلید طلایی توسعه صنعت چاپ و بسته بندی

  برنامه ‌های نخستین جلسه از سلسله نشست ‌های توسعه صنعت چاپ و بسته بندی اعلام شد، هفت نشست با حضور پیشکسوتان، کارشناسان، روسای تشکل ‌های صنفی و مدیران برای این برنامه در نظر گرفته شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ نخستین جلسه از سلسله نشست ‌های توسعه صنعت چاپ و بسته بندی یکشنبه 21 آذر در مرکز همایش‌ های برج میلاد تهران برگزار می ‌شود، و قرار است در این نشست هفت نشست تخصصی با حضور دست ‌اندرکاران و فعالان این صنعت اجرا شود.

   حمید رضا فرخ، مدیر رسانه تصویری چاپی پک در این زمینه با اشاره به برنامه ‌ها و نشست‌‌ های پیش‌ بینی شده برای این مراسم، توضیح داد: یکی از وجوه تمایز سلسله نشست‌ های توسعه صنعت چاپ و بسته بندی، گسترده بودن دایره شرکت کنندگان است و از بسیاری از چهره ‌های صاحب ‌نام این عرصه دعوت شده است.

   وی ادامه داد: در پنل اول که به کارشناسان و استادان دانشگاه رشته صنعت چاپ اختصاص دارد قرار است خدایار صادقی، علی ظریف، سیامک دری و حمیدرضا طاهری آشتیانی سخنرانی داشته باشند، سپس در پنل دوم که به پیشکسوتان اختصاص دارد؛ اسکندر خمسه‌پور، رضا رضایی، محمود پیشعلی، علی مخزن و احمد فروزیده صحبت خواهند کرد.

  توسعه صنعت چاپ و بسته بندی فرخ با اشاره به پنل سوم، توضیح داد: در این پنل نیز علی‌اکبر ابراهیمی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به طرح دیدگاه ‌ها و نظرات این دفترکل خواهد پرداخت.

   وی درباره پنل مدیران صنعت چاپ نیز گفت: قرار این در این نشست سیدرضا کروبی، امیر کشانی، علی محمدلو، حسین احمدی، مجیدرضا اسماعیل زاده، نیما دانش ‌فر و هادی اسماعیل زاده نظرات و دیدگاه‌ های خود را درباره توسعه صنعت چاپ و بسته بندی بیان کنند.

   فرخ از پیش ‌بینی پنل رسانه‌ ها نیز خبر داد و یادآور شد: در این بخش نمایندگان نشریات و رسانه‌ ها و خبرنگاران تخصصی صنعت چاپ به طرح دغدغه ‌ها و موضوعات خود می ‌پردازند.

  بیشتر بخوانید: جلسه هم اندیشی چشم انداز توسعه صنعت چاپ و بسته بندی برگزار می شود

   وی درباره پنل تشکل ‌ها و اتحادیه ‌ها نیز گفت: قرار است علی مغانی رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران خراسان رضوی، محمد علی انصاری‌پور رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران اصفهان، جلیل غفاری ‌رهبر رئیس اتحادیه صنف صحافان، احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران، مجتبی معراج محمدی رئیس اتحادیه لیتوگرافان، مجتبی محمودیان رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران قم و افراد دیگری چون مجید محبی، امین خضریان و محمد بیطرفان نیز سخنرانی داشته باشند.

  توسعه صنعت چاپ و بسته بندی

   به گفته فرخ، در پنل کارشناسان نیز جلال ذکایی، علی فرنگی و جمعی دیگر از کارشناسان این حوزه صحبت خواهند داشت.

   وی با بیان اینکه این نشست به صورت آنلاین و زنده پخش خواهد شد، توضیح داد: در این زمینه تمام فعالان حوزه چاپ و بسته ‌بندی نیز به مدد بسترهای مجازی می ‌توانند در این نشست ‌ها شرکت کرده و نظرات و دیدگاه‌ های خود را به صورت آنلاین مطرح کنند.

   فرخ همچنین با بیان اینکه بسیاری از فعالان چاپ و بسته ‌بندی و پیشکسوتان این عرصه به دنبال تحقق اهداف و مطالبات این صنف هستند، گفت: مسئله اینجا است که هر یک از آن ‌ها از راه ‌ها و کانال ‌های متفاوتی در این مسیر حرکت می ‌کنند اما نیاز به هم ‌صدایی، هم مسیر بودن و هم‌افزایی در این صنف احساس می ‌شود.

  توسعه صنعت چاپ و بسته بندی وی در پایان تاکید کرد: یکی از برنامه ‌های ما این است که مطالب مطرح شده در این نشست‌ ها را در قالب یک کتاب منتشر کنیم.

  توسعه صنعت چاپ و بسته بندی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − 11 =