مدیرعامل چاپ تک: شرط موفقیت صحت کلام و درستی گفتار و کردار است

  بازدید مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد از چاپ تک

  0
  83
  مدیرعامل چاپ تک

  مدیر کل جدید دفتر امور چاپ و نشر در سلسله دیدارهای خود با پیشکسوتان عرصه چاپ و نشر با حسین محمدی مدیرعامل چاپ تک دیدار کرد. محمدی در این دیدار ضمن تبریک به علی اکبر ابراهیمی بیان کرد: مسئولیت وی برای صنعت چاپ بسیار کلیدی و حساس است و راه سختی تا رسیدن به سرمنزل مقصود در پیش دارد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ حسین محمدی، مدیرعامل چاپ تک و از پیشکسوتان صنعت چاپ در جریان بازدیدی که علی اکبر ابراهیمی؛ مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجموعه او در روز 11 آبان ماه داشت اظهار کرد: از اینکه فردی فعال و با تجربه در عرصه صنعت چاپ سکان دفتر امور چاپ و نشر را در دست گرفته خوشحال هستم و معتقدم راه شما سخت و همراه با ناهمواری های بسیار است؛ با تمام این تفاسیر امیدوارم که با یاری تمام اهالی چاپ بتوانید به سر منزل مقصود رسیده و قدم های مثبتی را برای این صنعت بردارید.

  مدیرعامل چاپ تک

  مدیرعامل چاپ تک: معتقدم راه مدیر کل جدید دفتر امور چاپ و نشر ارشاد اسلامی سخت و همراه با ناهمواری های بسیار است

  وی خطاب به مدیر کل جدید دفتر امور چاپ و نشر ارشاد اسلامی ادامه داد: صنعت چاپ؛ بزرگ است و از منابعی چون نیروی کار متخصص و با دانش برخوردار است؛ اما این کافی نیست. برای به بار نشستن این منابع نیاز است که شخصی مدیر و مدبر سکان هدایت امور را در دست بگیرد. شما در تمام سال هایی که به عنوان معاون این دفتر فعالیت داشتید، امتحان خود را پس داده اید و بدانید که چشم امید فعالان این صنعت بزرگ برای به بار نشستن تلاش هایشان به شما است.

  مدیرعامل چاپ تک با بیان اینکه شناخت مدیرکل جدید دفتر امور چاپ و نشر از صنعت چاپ و اعضای صنف از مزیت های او برشمرده می شود، خاطرنشان کرد: بدون شک افراد مغرض دیر یا زود به سراغ مدیر کل جدید آمده و چالش هایی را ایجاد خواهند کرد اما شرط موفقیت صحت کلام و درستی گفتار و کردار است. مطمئنا اگر خالصانه کار انجام دهید حتی مغرضین نیز کوتاه خواهند آمد و با درستی و نیک کرداری شما همراه خواهند شد.

  مدیرعامل چاپ تکگفتنی است که ابراهیمی در این دیدار تاکید کرد که همه اهالی چاپ می توانند در هر زمان بدون هماهنگی قبلی برای دیدار او به دفتر امور چاپ و نشر در وزارت ارشاد حضور پیدا کنند. در این راستا حسین محمدی مدیرعامل چاپ تک در روز چهارشنبه دوازدهم آبان ماه بازدید مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر را پس داد، در دفتر او حضور یافته و گفت وگویی صمیمانه ای پیرامون دغدغه های صنفی خود با وی داشت.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − 9 =