پیش ثبت نام نمایشگاه چاپ تهران آغاز شد

  0
  138
  بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

  پیش ثبت نام نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران از اول خرداد ماه آغاز شده و شرکت‌ ها و مجموعه‌ های متقاضی حضور در این نمایشگاه به مدت یک ماه فرصت پیش‌ ثبت‌ نام دارند. 

   

  پیش ثبت نام نمایشگاه چاپ تهرانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، جلیل غفاری‌رهبر با اشاره به آغاز پیش ثبت نام نمایشگاه چاپ و بسته‌ بندی گفت: از اول خرداد ماه این کار آغاز شده است و شرکت‌ ها و مجموعه‌ هایی که قصد دارند در نمایشگاه حضور داشته باشند به مدت یک ماه فرصت پیش ثبت نام نمایشگاه چاپ تهران را دارند.

  وی افزود: نمایشگاه چاپ امسال بیست و هشتمین تجربه برگزاری خود را پشت سر می‌ گذارد و قرار است که جمعی از فعالان و دست‌اندرکاران بخش‌ های مختلف چاپ و بسته‌ بندی در آن حضور داشته باشند.

  غفاری‌رهبر با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه برای صنعت چاپ کشور توضیح داد: ارائه جدیدترین دستاوردهای فعالان این حوزه در یک مکان و دید و بازدید دست‌اندرکاران بخش‌ های مختلف چاپ از جمله مزایای برپایی این نمایشگا‌ه‌ است که ۲۷ دوره برگزار شده است.

   

  بیشتر بخوانید:

  نشست آینده پژوهی در چاپ و بسته بندی برگزار می‌ شود

  دست دلالان مواد اولیه صنعت چاپ را کوتاه کنید

  پیش ثبت نام نمایشگاه چاپ تهران و اعلام  تاریخ قطعی برگزاری

  وی همچنین درباره لزوم مشارکت فعالان چاپ در این نمایشگاه چاپ گفت: طی یک سال و نیم گذشته که کشور درگیر بیماری کرونا بوده است بسیاری از کسب و کارها آسیب دیده‌ اند و نمایشگاه چاپ فرصتی است تا صنف در کنار هم قرار گیرد و این آسیب‌ ها ترمیم شود و فعالیت‌ های تولیدی رونق بگیرد.

  غفاری‌رهبر در پایان تاکید کرد: تاریخ ثبت‌نام قطعی نیز به زودی و پس از انجام کارهای اولیه و آماده‌ سازی فرم‌ ها اعلام می‌ شود.

  بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته ۹ تا۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیناشران شرکت‌ کننده در نمایشگاه کتاب ابوظبی مشمول معافیت مالی
  مطلب بعدیورود لیبل های پشت چسب دار قابل حل در آب به بازار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده + ده =