آغاز ثبت نام در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

  0
  121
  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی

  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی برگزار می شود

  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از 29 مهر تا 2 آبان ماه سال جاری با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود. رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر از ثبت نام متقاضیان برای شرکت در این نمایشگاه به صورت مرحله ای و سالن به سالن خبر داد.

  جلیل غفاری رهبر رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر، مجری برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی، در گفت و گو با خبرنگار چاپ و نشر آنلاین ضمن بیان اینکه ثبت نام نمایشگاه به صورت مرحله ای و طبق شماره سالن ها انجام می شود، اظهار داشت: در حال حاضر پیش ثبت نام سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران به عنوان اصلی ترین سالن آغاز شده و تا آخر این ماه نیز ادامه خواهد داشت.

  وی ادامه داد: روند ثبت نام در سال های گذشته به صورت حضوری بوده است اما در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته برای رفاه حال غرفه گذاران این روند تغییر کرده و پیش ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سامانه www.arvinmehrfajr.com انجام می شود.

  غفاری رهبر در رابطه با برنامه های جانبی در نظر گرفته شده برای بیست و نهمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونا و شیوع مجدد آن فعلا در این زمینه برنامه ویژه ای تدارک دیده نشده است و در واقع برگزاری سمینارها و کلاس های آموزشی به شرایط کرونا در زمان برگزاری نمایشگاه بستگی دارد.

  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی

  وی در رابطه با ساعات برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته گفت: ساعت بازدید از 8 صبح تا 15 است که این زمان باتوجه به مصرف برق درنظر گرفته شده است اما در واقع ممکن است مشکلات و معضلاتی را به همراه داشته باشد.

  رئیس هیئت مدیره شرکت آروین فجر در رابطه با حضور شرکت های بین المللی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی بیان داشت: ثبت نام غرفه گذاران خارجی شروع شده است اما به خاطر قیمت بالای نمایشگاه به ویژه نمایندگان داخلی برای شرکت در نمایشگاه مردد هستند. با این وجود پیش بینی می کنم که در نمایشگاه امسال شاهد حضور پررنگ تر غرفه گزاران خارجی از کشورهایی مانند ترکیه، آلمان، ایتالیا، چین و … باشیم.

  بیشتر بخوانید: برگزاری بیست‌و‌نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ در مهر ماه

  غفاری رهبر همچنین در رابطه با حضور شرکت های داخلی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته گفت: سالانه 30 تا 40 درصد از ظرفیت نمایشگاه چاپ و بسته بندی را شرکت هایی از شهرهای مختلف ایران تشکیل می دهند و این نمایشگاه تنها مختص به شرکت های تهرانی نیست.

  وی خاطرنشان کرد: امسال متاسفانه دو سالن 40 و 41 را برای بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از دست دادیم و با کمبود جا روبه رو هستیم و با توجه به اینکه تا کنون 400 تقاضا برای حضور در نمایشگاه به دست ما رسیده است، پیش بینی می کنم خیلی از شرکت ها نتوانند در نمایشگاه شرکت کنند. با این وجود در تلاشیم که بتوانیم حداقل یکی از سالن ها را به فضای بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته بازگردانیم.

  مطلب قبلیاز کاغذ پایه برای تولید جلد کتاب‌ های درسی رونمایی شد
  مطلب بعدیآژیر خطر فرسودگی ناوگان صنعت چاپ ایران به صدا در آمد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  6 + 20 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.