مدیر فروش مجموعه تک نگار: نمایشگاه کاغذ فرصتی برای روابط بهینه

  0
  56
  مجموعه تک نگار

  روایت مدیر فروش مجموعه تک نگار از حضور در نمایشگاه کاغذ و مقوا 

  مدیر فروش مجموعه تک نگار ضمن مطلوب خواندن حضور در نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا این نمایشگاه دیدار با تولیدکنندگان و مشتریان را از اهداف این مجموعه برای شرکت در این رویداد برشمرد. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، مجموعه تک نگار فعال در زمینه چاپ و بسته‌بندی است که دارای دو کارخانه در وردآورد و گرمدره است. به گفته فرشته فلاح مدیر فروش مجموعه چاپ و بسته‌بندی تک نگار، یکی از اهداف شرکت در این آوردگاه پوشش همه تولیدکنندگان کشور است و هم‌اکنون نیز با همراهی مدیران صنایع تولیدی، بیش از 300 شرکت و کارخانه در موضوعات مختلف با تک نگار همکاری می‌کنند.

  مجموعه تک نگاروی در رابطه با حضور در نمایشگاه بین‌‌المللی کاغذ و مقوا، کارتن و فرآورده‌های سلولزی گفت: این نمایشگاه بسیار تخصصی است و از این ‌رو فرصتی بسیار خوب برای آشنایی بیشتر و بهتر با مجموعه‌های فعال در این حوزه است و در واقع هدف شرکت تک نگار نیز برای حضور در این رویداد ایجاد روابط بهینه با مشتریان و همکاران بود.

  بیشتر بخوانید: کسب جایگاه برای ماشین‌سازان صنایع سلولزی در حاشیه نمایشگاه کاغذ

  فلاح تصریح کرد: حضور بازدیدکنندگان در این دوره از نمایشگاه در مقایسه با سال‌های گذشته چشمگیر نبود که شاید بخشی از دلیل آن مربوط به شیوع مجدد کرونا باشد. همچنین فضای نمایشگاه ازنظر تهویه و رعایت مسائل بهداشتی نیز وضعیت مناسبی نداشت.

  مطلب قبلیبازاریابی در تیک تاک به سبک برندهای بزرگ دنیا
  مطلب بعدیزمان ثبت نام کارگاه های آموزشی اپراتوری چاپ و مدیران چاپ مشخص شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.