راه اندازی کارگروه ملزومات چاپ

  0
  97
  کارگروه ملزومات چاپ

  کارگروه ملزومات چاپ  با حضور جمعی از بزرگان این حوزه صبح امروز در محل اتحادیه چاخانه داران تهران برگزار شد.

  احمد ابوالحسنی ریاست اتحادیه چاپخانه داران تهران در این جلسه بیان داشت: ما به دنبال اعتلای صنعت و صنف چاپ هستیم. بنده بر این باورم که صنعت چاپ و اتحادیه چاپ بزرگ است و باید هم بزرگی بکند. فعالان صنف چاپ به خوبی می دانند که این صنعت تا چه اندازه در رفاه و بهبود زندگی تک تک افراد جامعه جاری و ساری است. اهمیت صنعت چاپ در زندگی مردم به گونه ای است که اگر  تولید در این صنعت متوقف شود، تولید در تمامی صنایع کشور از جمله صنایع غذایی، دارویی، پزشکی و بهداشتی متوقف خواهد شد.

  کارگروه ملزومات چاپ

  احمد ابوالحسنی در خصوص تشکیل  و راه اندازی کارگروه ملزومات چاپ تاکید کرد: اتحادیه قصد ندارد در کار تامین و توزیع دخالت کند بلکه ما قصد داریم کارهای صنف را به کارگروهها که از بدنه صنف هستند واگذار کنیم و تنها بر عملکرد آنها نظارت کنیم.

  در این جلسه حاضران، با اظهار خرسندی و رضایت از فضای دوستانه و تعاملی که در  اتحادیه چاپ ایجاد شده، تاکید کردند: در این فضا آماده همکاری همه جانبه با اتحادیه برای تسهیل و تامین مواد اولیه و ملزومات صنف چاپ هستیم. توزیع کنندگان و فروشندگان ملزومات چاپ هیچ گاه برای چگونگی تامین نیاز چاپخانه ها مورد مشورت اتحادیه قرار نمی گرفتند ولی امروز با توجه به شرایطی که در راستای سیاست های هیات مدیره جدید شکل گرفته، ما دست کمک و همکاری خود را به سوی صنف بزرگ چاپ دراز کردیم و از طریق این کارگروه اعلام می کنیم هر کمکی که در توانمان باشد در مسیر تامین به موقع ملزومات چاپ انجام می دهیم.

   

  بیشتر بخوانید:

  پیگیری معافیت سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌ های جدید

  دیدار هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان با رئیس اتحادیه…

  برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در سال…

  صدور پروانه کسب از سوی واحد تابلو سازان

   

  به گزارش روابط عمومی در  ادامه جلسه کارگروه ملزومات ، تقی علیان مشاور عالی اتحادیه با بیان اینکه کارگروهها بازوی اجرایی اتحادیه هستند، گفت: از آنجایی  که در میان کارگروهها، کارگروه ملزومات چاپ یکی از موثر ترین کارگروهها در اتحادیه چاپخانه داران است، از این رو مهمترین هدف این کارگروه کمک و تقویت تعاونی صنف می باشد تا از این طریق بازار ملزومات چاپ رصد شود و بتوان آینده آن را پیش بینی و مدیریت کرد.

  کارگروه ملزومات چاپ

  وی افزود: کارگروه ملزومات چاپ براساس شرح وظایفی که برای خود و تعاونی صنف تعریف خواهد کرد، قطعا خواهد توانست عامل تنظیم و تعادل بازار مواد اولیه چاپ باشد.

  علیان با تاکید بر اینکه در کارگروهها، مشکلات ریشه یابی و راهکارها شناسایی می شوند، اظهار داشت: با واکاوی مشکلات توسط کارگروهها، این مسائل به همراه راهکارهها می تواند در دسترس دولتی ها و سازمانهای مرتبط قرار گیرد چرا که اتحادیه چاپخانه داران در پرتو  سیاست های هیات مدیره جدید در حال رایزنی و مذاکره با نهادها، سازمانها و وزارتخانه های مرتبط است و عملا به یک طرف مشورت برای این نهادها تبدیل شده است.

  مطلب قبلیصدور پروانه کسب از سوی واحد تابلو سازان
  مطلب بعدیبازاریابی سبز چیست

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − شش =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.