سوددهی پایین، از مشکلات تابلو سازان در ایران است

  0
  59
  مشکلات تابلو سازان

  مدیر و موسس تابلو سازی نیکدل معتقد است سوددهی پایین و هزینه های بالا، از مشکلات تابلو سازان در کشور است.
  محمود نیکدل که بیش از 50 سال است در حوزه تابلو سازی فعالیت می کند، صاحب و بنیانگذار برند معتبر نیکدل است.
  استاد نیکدل که به گفته شاگردان و مشتریانش از دقت بسیار بالایی در طراحی، تولید و نصب تابلو برخوردار است، در گفتگویی اظهار داشت: زمانی که 7 ساله بودم در کارگاه پدرم فعالیت می کردم و به دلیل علاقه و دقت زیاد، کار روتوش شابلن های چاپ پارچه به من سپرده می شد.

  وی افزود: این باعث شد به کار قلم و نقاشی علاقه وافری پیدا کنم. به طوری که در دوران تحصیل در حوزه نقاشی و خطاطی بسیار موفق ظاهر شدم و از آنجا بود که خطاطی بر روی بعضی از شیشه های محله مان را شروع کردم.
  مدیر واحد تابلو سازی نیکدل با اشاره به شرایط سخت فضای کسب و کار در ایران گفت: فعالان و صنعتگران حوزه چاپ به ویژه رسته تابلو سازان، عموما کارشان را به سختی آغاز کرده و مشکلات زیادی را تحمل کردند. همین موجب شده تا نتوانند حرفه و کارشان را به آسانی کنار بگذارند و به دنبال شغل های غیر مولد، بی دردسر و با درآمد بالا بروند.مشکلات تابلو سازان در حال حاضر نسبت به گذشته زیادتر شده است.مشکلات تابلو سازان

  مشکلات تابلو سازان و صنعت گران 

  به گفته استاد نیکدل، صنعتگران ایرانی افرادی سختکوش و رنج کشیده هستند که همواره تلاش می کنند با چنگ و دندان واحدهای تولیدی خود را فعال نگه دارند.
  وی درباره ضرورت سرپانگاه داشتن واحد تولیدی در شرایط اقتصادی حاضر گفت: با توجه به مشکلات و محدودیت ها به جرات می توان گفت، پایداری در خط مقدم تولید به ویژه در شرایطی که با کمبود مواد اولیه و دهها مشکل ریز و درشت روبرو هستیم، تنها با عشق امکانپذیر شده است.

  وی گفت: من 55 سال ازعمر خودم را در حوزه تابلو سازی سپری کردم و پا به پای این صنعت –هنر بزرگ و پیر شده ام و همین امر موجب شده تا در برابر مشکلات تاب آوری بیشتری داشته باشم.
  نیکدل در ادامه بهمشکلات تابلو سازان اشاره کرد و گفت: متاسفانه مشکلات تابلو سازان  زیاد است که رایج ترین آن گران بودن مواد اولیه و پایین بودن سوددهی است؛ این در حالی است که ظرفیت سودآوری در این فعالیت رقم قابل ملاحظه ای خواهد بود.

  بیشتر بخوانید:

  بسته بندی محصولات غذایی با دستگاه های خاص

  فواید استفاده از چاپ لیبل در بسته بندی کال

  عرضه قطعات یدکی تقلبی در بسته بندی اورجینال

  مشکلات تابلو سازانوی در پاسخ به این پرسش که آیا واحد تابلو سازی نیکدل تاکنون صادرات هم داشته است،گفت: تاکنون محصولاتی از واحد نیکدل به روسیه و آلمان ارسال شده که بنابر سفارشات شخصی بوده است، ولی به صورت رسمی صادراتی نداشته ام.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × چهار =