مدیرعامل شرکت روکا: نمایشگاه چاپ و بسته بندی ویترینی گسترده و متنوع است

  0
  54
  شرکت روکا

  تاکید مدیرعامل شرکت روکا بر گسترده کردن روابط 

  مدیر عامل شرکت روکا در رابطه با تجربه حضور در نمایشگاه چاپف بسته بندی و فرآوری گفت: نمایشگاه بستر مناسبی برای بازدید مشتریان از محصولات مختلف در ویترینی گسترده و متنوع است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، شرکت روکا به‌صورت تخصصی در زمینه فروش خدمات دستگاه کاتر پلاتر فعالیت دارد. این مجموعه که دارای 15 سال سابقه است نمایندگی شرکت گرافتک ژاپن و شرکت سیلوئت آمریکا را دارا است و به‌صورت تخصصی نیز نمایندگی شرکت ایگل وان چین را در اختیار دارد. کامران بهرائی مدیرعامل شرکت روکا اظهار داشت: عرضه برچسب، روز رنگ، شب رنگ، تیغه‌های دستگاه و هرچه مربوط به دستگاه کاتر پلاتر می‌شود نیز در شرکت روکا به انجام می‌رسد.

  وی با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و فرآوری سومین نمایشگاهی است که این مجموعه در سال 1401 در آن حضور یافته است، اظهار داشت: نمایش ماشین‌آلات، معرفی محصولات جدید و جذب مخاطب مهم‌ترین اهداف ما برای حضور در هر نمایشگاهی است. درواقع نمایشگاه بستر مناسبی برای بازدید مشتریان از محصولات مختلف در ویترینی گسترده و متنوع است.

  شرکت روکابیشتر بخوانید: مدیر مجتمع چاپ و بسته‌ بندی آسان: نمایشگاه بستر شناسایی نقاط قوت و ضعف

  بهرائی تصریح کرد: شرکت روکا دومین دوره است که در این نمایشگاه حضور دارد. به‌صورت کلی این رویداد با مهیاکردن فضایی تخصصی، فرصتی مغتنم برای گسترده کردن ارتباطات همکاران با یکدیگر و همچنین مشتریان با مجموعه‌ها در اختیار فعالان این عرصه می‌گذارد. تنها نقطه‌ضعف نمایشگاه مسیر آن است که به خاطر بعد مسافت و فاصله از شهر موجب کاهش تعداد بازدیدکنندگان می‌شود.

  مطلب قبلیبرقراری ارتباط موثر در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات
  مطلب بعدیبرگزاری چهل و یکمین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب شارجه در آبان ماه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده − 11 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.