ثبات قیمت‌های مواد اولیه بزرگترین نیاز صنعت چاپ

  0
  31
  نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قم

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران ‌و صنوف وابسته استان قم نبود ثبات قیمت‌های مواد اولیه را بزرگترین مشکل صنعت چاپ ذکر کرد و گفت: انتظار کاهش قیمت کاغذ وجود نداشت ولی تولیدکنندگان انتظار دارند قیمت‌ها ثباتی داشته باشد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی محمودیان با بیان اینکه اکنون بالغ بر ۴۵۰ واحد زیر مجموعه صنعت چاپ در استان قم فعال است، اظهار کرد: در ۶ ماهه دوم سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ شرایط بهتر بود و صنعت چاپ استان طی این مدت و به ویژه سه ماهه چهارم سال گذشته شرایط به طور نسبی خوبی داشت.

  وی عدمثبات قیمت‌های مواد اولیهرا مهمترین مشکل در زمینه صنعت چاپ ذکر کرد و گفت: ماده اصلی کسب و کار ما کاغذ است که قیمت آن فوق العاده بالا است. متأسفانه نرخ دستمزدها را به دلیل شرایط نامطلوب اقتصادی و رقابت زیاد نمی‌توانیم تغییر دهیم.

  ثبات قیمت‌های مواد اولیه

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران ‌و صنوف وابسته استان قم نوسان قیمت‌های مواد اولیه را بزرگترین مشکل صنعت چاپ ذکر کرد و گفت: انتظار کاهش قیمت کاغذ وجود نداشت ولی تولیدکنندگان انتظار دارند قیمت‌ها در همان سطح که دی ماه بر اساس آن قیمت تمام شده را محاسبه و قیمت عرضه محصولات را تعیین کردند باقی بماند.

  بیشتر بدانید:

  خانواده صنعت چاپ در اولویت واکسیناسیون کرونا

  رفع ممنوعیت فروش ماشین های قدیمی و دست دوم…

  خودکفایی صنعت چاپ در ایران

  نجات چاپخانه‌های زنجان

  شرایط بقا برای صنعت چاپ استان کرمان/ برخورد قانونی با قیمت‌شکنان

  کرونا؛ کارگاه آموزشی چاپ در گیلان را لغو کرد

  افزایش قیمت زینک و داروی ظهور

  ثبات قیمت‌های مواد اولیهوی خاطرنشان کرد: تولید کننده نگران است که محصولش را نتواند بفروشد بنابراین انتظار این است که از جانب سیاست گذاران اقتصادی و صنعتی در توزیع به موقع و حفظ ثبات قیمت‌های مواد اولیه

  از جمله کاغذ همکاری بیشتری انجام شود.

  مطلب قبلیطراحی یک کارت ویزیت استاندارد و 26 نکته اساسی و مفید
  مطلب بعدیدستور کار جدید ارشاد برای قیمت کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + 8 =