حمایت از صنعت چاپ و بسته بندی به مدد دیپلماسی

  گفت و گو با یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  0
  70
  حمایت از صنعت چاپ

  معاون وزیر فرهنگ گفت: صنعت چاپ و بسته بندی و ماشین آلات در سال‌های اخیر با مشکلات تحریم و تامین مواد اولیه مواجه بوده، مورد حمایت دولت قرار دارد و گشایش‌های خوبی در راه است. حمایت از صنعت چاپ و بسته بندی به عنوان یک صنعت اشتغال زا اهمیت زیادی برای کشور دارد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، یاسر احمدوند معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بازدید از نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی افزود: از زحمات همه فعالان این صنعت به ویژه در سال‌های اخیر که موفق شده اند در شرایط سخت اقتصادی چراغ این صنعت را روشن نگه دارند، تشکر می‌کنیم، چون اشتغال خوبی فراهم کرده است و معیشت بخشی از جامعه به این صنعت مربوط می‌شود.

  حمایت از صنعت چاپحمایت از صنعت چاپ و بسته بندی با تولیدات داخلی

  احمدوند گفت: این صنعت مانند خیلی از صنایع دیگر در تامین مواد اولیه و قطعات و همچنین جذب فناوری‌های به روز با مشکلاتی مواجه بوده که بخشی از این چالش‌ها با تلاش خود صنعتگران این حوزه و تولید قطعات و جایگزینی‌ها برطرف شده است. حمایت از صنعت چاپ به مدد تولید داخلی و سیاست گذاری های اصولی امکان پذیر خواهد بود.

  حمایت از صنعت چاپبیشتر بخوانید:

  برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ کاری سترگ بود

  28 سال با نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

  حمایت از صنعت چاپ

  وی افزود: دولت هم تلاش می‌کند در دوره جدید با توسعه دیپلماسی اقتصادی به ویژه گسترش همکاری با کشور‌های همسایه از این صنعت حمایت کند و با گشایش‌های جدید، این صنعت خواهد توانست هم بازار داخلی را تقویت کند و در بازار منطقه‌ای هم حضور خوبی داشته باشد.حمایت از صنعت چاپ جزو وظایف مهم مسئولان است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × سه =