چاپ کتاب های درسی روال طبیعی خود را طی می کند

  0
  69
  چاپ کتاب های درسی

  چاپ کتاب های درسی بدون مشکل در حال انجام است 

  سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ ریزی آموزشی ضمن بیان این مطلب که مشکلی در زمینه ثبت سفارش کتب درسی و همچنین چاپ کتاب های درسی وجود ندارد، از تغییرات آزمایشی کتاب‌ های درسی برخی پایه‌ ها در سال تحصیلی آتی خبر داد.

  چاپ کتاب های درسیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا حجت الاسلام و المسلمین علی لطیفی  سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ ریزی آموزشی درباره روند ثبت نام و چاپ کتاب های درسی برای سال تحصیلی جدید توضیح داد و گفت: ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌ های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از ۲۸ فروردین ماه آغاز شده و در حال حاضر مشکلی در این زمینه وجود ندارد. چاپ کتاب‌های درسی نیز در حال انجام است و کارها در روال طبیعی خود پیش می‌روند.

  سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در پاسخ به پرسشی پیرامون به روز رسانی محتوای اموزشی کتب درسی در سال تحصیلی آینده، گفت: امسال به روز رسانی  کلی در کتاب های درسی نداشتیم؛ از سال آینده نیز اگر کار بر اساس روال خودش پیش برود، در راستای تولید اجزای متنوع بسته‌های تربیت و یادگیری در برخی پایه ها یک سری تغییرات آزمایشی خواهیم داشت.

  بیشتر بخوانید: میزگرد تخصصی آینده کتاب های درسی برگزار شد

  چاپ کتاب های درسیلطیفی ادامه داد: باید در همین زمینه یک سری پیش نیازها و اسناد را آماده کنیم و به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش برسانیم که امسال پیگیر هستیم در مسیر تدوین چارچوب های راهنمای برنامه درسی حوزه ها بتوانیم کارهای تکمیلی را انجام دهیم. هنوز جزئیات به روز رسانی آزمایشی به صورت تفصیلی و دقیق مشخص نیست و پس از تکمیل فرایندها اعلام خواهد شد.

  مطلب قبلیروش های اختصاص زمان بیشتر برای کسب و کارهای کوچک
  مطلب بعدیورود به بازارهای چاپی جدید با چاپ فرمت عریض

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 5 =