لزوم ایجاد سرمایه گذاری در صنعت چاپ آذربایجان غربی

  0
  77
  صنعت چاپ آذربایجان غربی

  «حجت الاسلام ناصر خدایاری» در گفتگو با خبرنگار شبستان در ارومیه، گفت: در حال حاضر در صنعت چاپ آذربایجان غربی ۲۲۰۰ نفر مشغول به فعالیت هستند که ازاین تعداد ۱۱۰۰نفر مستقیم فعالیت دارند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگذاری شبستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: مطبوعات و رسانه ها در زمینه معرفی صنعت چاپ می توانند کارهای بزرگی را به فعلیت برسانند.

  وی افزود: هیچ استانی به اندازه آذربایجان‌غربی چنین ظرفیتی در صنعت چاپ نداشته و اتحادیه باید برای آینده برنامه داشته باشد.

  این مسئول ادامه داد: صنعت چاپ آذربایجان غربی میتواند با ایجاد شهرک ویژه با توجه به همسایگی با چند کشور و استفاده از ظرفیت مناطق آزاد تجاری به توسعه این صنعت کمک کند.

  صنعت چاپ آذربایجان غربی وی تاکید کرد: نیاز است شهرک صنعتی و دانشکده مخصوص صنعت چاپ در استان تاسیس شود تا ازاین طریق صنعت چاپ آذربایجان غربی به قطب چاپ در کشور تبدیل شود.

  خدایاری با بیان اینکه سامان دهی چاپخانه‌ها در رفع مشکلات صنفی چاپخانه داران استان مفید خواهد بود، گفت: وظیفه حمایت، هدایت و نظارت بر این مراکز نیز بر عهده فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد و این استان چسبیده به استان‌های محروم است و باید به امر سرمایه‌گذاری در این بخش توجه ویژه شود.

  بیشتر بخوانید:

  ناشران و چاپخانه‌های جدید مشمول حق معافیت بیمه نشدند

  رایزنی ها در باب معافیت مالیاتی چاپخانه‌داران

  استقبال از واگذاری اختیارات وزارت ارشاد در حوزه چاپ…

  مطلب قبلیصلاحیت علمی برای دریافت پروانه نشر
  مطلب بعدیمعرفی سرپرست شرکت صنایع بسته‌بندی پگاه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.