ستاد اجرایی سی ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب در مصلی مستقر شد

  0
  51
  انتشارات هرمس

  اتخاذ تصمیمات نهایی ستاد اجرایی سی ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب در مصلی

  ستاد اجرایی سی ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) مستقر شد و آغاز به کار کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، با مساعدت مدیریت مصلی امام خمینی (ره) دفتر ستاد اجرایی سی ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران در این محل استقرار یافت و آغاز به کار کرد.

  با توجه به ضرورت تهیه طرح و نقشه نمایشگاه سی ‌و سوم و بررسی فضاهای مفید و قابل استفاده نمایشگاهی و همچنین حضور سازمان‌ ها و نهادهای همکار برای آماده‌ سازی محل برگزاری نمایشگاه جلسات مختلفی در محل ستاد اجرایی سی ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران پیش ‌بینی شده و تصمیمات کلی اتخاذ خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: چگونگی اجرای سی‌ و سومین نمایشگاه کتاب تهران

  بازدیدهای مختلفی نیز به منظور در نظر گرفتن تدابیر لازم برای رعایت ایمنی و انجام فعالیت ‌های خدماتی از مصلی امام خمینی (ره) پیش بینی شده و در ادامه روند اجرایی نمایشگاه بازدیدهای دیگری نیز انجام خواهد شد و در این بازدیدها وضع موجود مصلی بررسی می ‌شود؛ همچنین ستاد اجرایی سی ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران نیز از روند کارهای انجام شده گزارش روزانه تهیه می‌ کند.

  در حال حاضر نیز ستاد اجرایی با مستقر شدن در محل برگزاری نمایشگاه سی ‌و سوم در تلاش است تا برای موضوعات زیرساختی همچون برق، موارد رفاهی و… تمهیداتی اندیشیده شود و بررسی و عملیاتی کردن این موارد از جمله برنامه‌ هایی است که در دستور کار این ستاد قرار دارد.

  مطلب قبلینوسانات نرخ ارز حیات چاپخانه‌ها را به خطر انداخته است
  مطلب بعدیتورم واردات به ۴۴۵ درصد رسید

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × چهار =