تعرفه‌های انتخابات تا پایان اسفند چاپ می‌شود

  0
  64
  تعرفه‌های انتخابات

  تعرفه‌های انتخابات ۱۴۰۰ تا پایان اسفند امسال چاپ و سال آینده در استان‌ها توزیع می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ جمال عرف در حاشیه بازدید از مراحل چاپ تعرفه‌های اخذ رای گفت: چاپ تعرفه‌های انتخابات با امنیت بالا در اولویت است تا هیچ جعلی درباره آن صورت نگیرد و خوشبختانه همه تضمین‌هایی که به ما داده شده در چاپ تعرفه‌ها رعایت شده است.

  وی گفت: آن طور که به ما قول داده اند تا پایان اسفند همه تعرفه‌ها چاپ می‌شود و سال آینده با هماهنگی ناظران انتخابات در شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی، بحث انتقال به استان‌ها انجام می‌شود تا تعرفه‌ها به موقع در اختیار حوزه‌ها و شعب قرار گیرد.

  معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برای تامین سلامت رای دهندگان در ایام شیوع کرونا چه تدابیری اندیشیده اید؟ افزود: سال گذشته با هماهنگی ناظران انتخابات موضوع استامپ را حذف کردیم چرا که با وجود دستگاه احراز هویت استامپ معنا ندارد چرا که استامپ برای این است که یک فرد به جای دیگری رای ندهد و وقتی افراد با کد ملی احراز هویت می‌شوند نیازی به استامپ نیست و بر همین اساس در انتخابات ۱۴۰۰ اصلا روی موضوع استامپ فکر نکرده ایم.

  تعرفه‌های انتخابات

   

  آقای عرف گفت: در انتخابات سال گذشته بیش از ۹۹ درصد در احراز هویت، صحت داشتیم و فقط معدود مواردی بود که دستگاه، مشخصاتشان را تشخیص نمی‌داد که ناظران انتخابات هم اجازه رای دادن را می‌دادند.

   

   انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ الکترونیکی برگزار نمی‌شود

  رئیس ستاد انتخابات کشور: بحث صندوق الکترونیکی انتخابات برای برگزاری کامل انتخابات الکترونیکی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ منتفی است.

  آقای جمال عرف در ادامه گفت: انتخابات الکترونیک ۲۸ فرآیند دارد که یک فرآیند آن صندوق الکترونیک است و دوستان ما در شورای نگهبان سوالاتی درباره این دستگاه داشتند که البته ما پاسخ دادیم، اما به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نمی‌رسد.

  تعرفه‌های انتخابات

  وی اضافه کرد: البته ما با مجلس شورای اسلامی مذاکره کرده ایم که انتخابات الکترونیکی در شورا‌ها به تعداد صندوق هایمان در ۸ کلانشهر انجام شود و رای دهندگان به نامزدان انتخابات شورا‌ها می‌توانند با خیال راحت به صورت الکترونیکی رای دهند؛ و تعرفه‌های انتخابات کم کم از این پروسه حذف خواهد شد.

  بیشتر بخوانید:

   

  نقش دلالان خودرو در عدم ثبات بازار این کالا

  رفع حصر از دلارهای ایران

  ماجرای حداقل دستمزد برای کارمندان

  برداشت بی قید و شرط تحریم ها توسط آمریکا

   

  مدیر کل انتخابات شورای نگهبان نیز در مصاحبه با خبرنگاران صدا و سیما گفت: بحث امنیت و سلامت انتخابات موضوع بسیار مهمی است که از زمان تولید اسناد اولیه انتخابات باید رعایت شود.

  آقای علیرضا نیلچی افزود: به ما تضمین‌های لازم درخصوص امنیت و سلامت تعرفه‌های انتخابات داده شده است و از این بابت هیچ نگرانی نداریم و همه مولفه‌های امنیتی در طراحی و چاپ تعرفه‌های انتخابات پیش بینی شده است و امکان جعل وجود ندارد. وی گفت: ناظران ما از زمان طراحی تا چاپ، انباشت، انتقال و تحویل تعرفه‌ها به شعب حضور دارند.

  تعرفه‌های انتخابات

  مطلب قبلیاز سیر تا پیاز بسته بندی/ تاریخچه بسته بندی
  مطلب بعدیجریمه میلیارد ریالی برای گرانفروشی کاغذ چاپ و تحریر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده − 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.