فروش محصولات ایران‌ خودرو دیزل به مناسبت مبعث آغاز شد 

  0
  53
  ایران‌ خودرو دیزل

  خرید محصولات ایران‌ خودرو دیزل تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد

  به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) گروه صنعتی ایران‌ خودرو دیزل طی سه نوبت (برای هر خودرو در روزی مشخص) برخی محصولات خود را برای فروش فوق‌العاده با قیمت فوری عرضه کرده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، طبق بخشنامه ارائه شده از سوی گروه صنعتی ایران‌ خودرو دیزل، سه محصول باری و کمپرسی ١٩٢۴، باری و کمپرسی ٢۶٢۴ و کشنده فوتون طبق جدول زمان‌بندی با قیمت قطعی به فروش می‌رسد. 

  ایران‌ خودرو دیزل اعلام کرده است: به اطلاع عموم مردم، متقاضیان و نمایندگی‌ها و عاملیت‌های مجاز می‌رساند که فروش فوق‌العاده برخی محصولات ایران‌خودرو دیزل به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص)، طبق زمانبندی مشخص در سایت عمومی شرکت فعال خواهد شد.

  طرح فروش خودرو باری و کمپرسی ١٩٢۴ از ١٠ صبح امروز (دوشنبه/٩ اسفند ماه) آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. فروش خودرو باری و کمپرسی ٢۶٢۴ از ١٠ صبح روز چهارشنبه (١١ اسفند ماه) و فروش خودرو کشنده فوتون از ١٠ صبح شنبه هفته آینده (١۴ اسفند ماه) فعال خواهد شد و طبق روال تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت؛ به محض تکمیل ظرفیت، شرکت حق دارد نسبت به توقف طرح اقدام کند.

  بیشتر بخوانید: فروش محصولات ایران خودرو در طرح سه شنبه های ایران‌ خودرویی

  قیمت خودروها قطعی است و سود مشارکت و سود انصراف از خرید به این طرح فروش تعلق نخواهد گرفت. فروش صرفاً اینترنتی است و طبق اعلام ایران‌خودرو دیزل هرگونه واریز وجه به صورت فیش بانکی، حواله به حساب ایران‌خودرو دیزل یا دریافت چک بانکی مورد قبول نخواهد بود. 

  همچنین لازم به ذکر است محدودیت‌های فروش شامل اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی مشخص با شرایط سنی حداقل ١٨ سال، فروش برای متقاضیانی که طی یک سال گذشته (از تاریخ  ۹ اسفند) هیچ خودرو باری و کمپرسی ١٩٢۴، ٢۶٢۴ و کشنده فوتون خریداری نکرده باشند، خواهد بود.

  مطلب قبلی6 گام سم زدایی دیجیتالی یا کاهش اعتیاد به تکنولوژی
  مطلب بعدیبرگزاری کارگاه آموزشی ویژه مدیران چاپخانه های بزرگ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.