مدیر دنا چسب پلاست؛ لزوم توجه به تبلیغات و اطلاع‌ رسانی

  گفت و گو با مدیر مجموعه دنا چسب پلاست

  0
  112
  دنا چسب پلاست

  تعامل با همکاران و مشتریان هدف دنا چسب پلاست در نمایشگاه 

  مدیر مجموعه دنا چسب پلاست گفت: مورد مهمی که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند مسئله اطلاع‌ رسانی است، زمانی که ما در یک نمایشگاه شرکت می‌ کنیم انتظار داریم اطلاعات درستی به ما داده شود. 

   

  مجموعه دنا چسب پلاست فعالیت‌ خود را از سال ۱۳۶۶ در راستای تأمین مواد اولیه مصرفی مورد نیاز واحدهای تولیدی، تبلیغاتی، چاپ (سیلک، افست و دیجیتال) و بسته‌ بندی، دکوراسیون و صنایع خودروسازی آغاز و بر این اساس سعی در تأمین کالاهای موردنیاز کارخانجات معتبر از کشورهای مختلف کرد. با توجه به توانایی‌ ها و دانش فنی و تجربه موجود در مدیریت این مجموعه، تصمیم به تأسیس کارخانه دنا چسب پلاست (DCP) در سال ۱۳۹۵ گرفته شد و تولید انواع فیلم‌ های پی‌ وی‌ سی پشت چسب‌ دار به‌منظور انواع چاپ، بسته‌بندی و دکوراسیون (به‌صورت رول و ورق)، تولید انواع چسب‌ های دوطرفه (برای مصارف صنعتی و خانگی) و فویل آلومینیوم پشت چسب‌دار را شروع کرد.

  صباح عابد مدیر مجموعه دنا چسب پلاست درباره چگونگی برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌ المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته به خبرنگار مجله چاپ و نشر گفت: برگزاری چنین رویدادهایی برای واحدهای تولیدی بسیار مفید است؛ چرا که تولیدکنندگان می‌ توانند کالاها، خدمات و توانمندی‌ های خود را در این مکان عرضه کنند. یکی از مهم‌ ترین اهداف ما نیز از شرکت در این آوردگاه برقراری تعامل با همکاران و مشتریان است.

  وی افزود: مورد مهمی که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند مسئله اطلاع‌ رسانی است، زمانی که ما در یک نمایشگاه شرکت می‌ کنیم انتظار داریم اطلاعات درستی به ما داده شود؛ برای مثال دانستن این موضوع که چه شرکت‌ هایی و با چه قابلیت‌ هایی در نمایشگاه حضور پیداکرده‌ اند برای ما مهم است.

  بیشتر بخوانید: مدیر شرکت آوای عرشیا؛ عرصه‌ای برای تثبیت برندها

  عابد در ادامه بیان داشت: یکی دیگر از موارد بحث تبلیغات است. هیچ‌ گونه تبلیغات چشم‌ گیری در فضای شهر به‌منظور اطلاع‌ رسانی برگزاری این رویداد وجود نداشت و باید بگویم این نقطه ضعف بزرگی است که امیدواریم در سال‌ های آینده در نظر گرفته شود.

  مدیر مجموعه دنا چسب پلاست در پایان اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا باعث شده بود تا بازدیدها تا حد زیادی کم شوند و از طرفی پروتکل‌ های بهداشتی نیز به درستی رعایت نشده؛ در واقع می‌ توان گفت هر کسی هر مدلی که دلش خواسته در نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

  دنا چسب پلاستدنا چسب پلاست

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده − 12 =