ورود سریع ترین ماشین بسته بندی انواع شکلات به بازار

  0
  57
  بسته بندی انواع شکلات

  شرکت THEEGARTEN- Pactec سیستم های مدولار با عملکرد بالا برای بسته بندی انواع شکلات را تولید کرده است.

  سری ماشین های CHS که برای بسته بندی انواع شکلات طراحی شده است می تواند نوع جدیدی از بسته بندی با نام envelope fold را به مشتریان عرضه کند. شرکت THEEGARTEN- Pactec تولیدکننده ماشین های بسته بندی برای شیرینی جات در اندازه های کوچک، به تازگی آخرین راهکار خود برای صنعت شیرینی و اسنک را به بازار معرفی کرده است.

  سری ماشین های بسته بندی CHS که برای بسته بندی انواع شکلات طراحی شده می تواند شکل های مختلف لفاف پیچی را به درخواست مشتری انجام دهد.

  بسته بندی انواع شکلاتبسته بندی انواع شکلات با ماشین های بسته بندی مدولار

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی؛ علیرضا ابریشم چیان رئیس هیئت مدیره شرکت ابریشم چیان کهن تجارت با بیان این نکته افزود: طراحی ماشین های بسته بندی مدولار با عملکرد بالا به طور ویژه برای بسته بندی انواع شکلات به روش مطمئن، با دقت و لطافت به سال 2020 باز می گردد که شامل ماشین هایی برای بسته بندی دوسرپیچ  با تعداد 2300 محصول خروجی در هر دقیقه بود. این ماشین در سال 2021 به تولید تجاری رسید و مورد استقبال بی نظیر مشتریان قرار گرفت.

  رئیس هیئت مدیره شرکت ابریشم چیان کهن تجارت ادامه داد: بخش طراحی خلاقانه THEEGARTEN- Pactec  خبر از پایان فرآیند طراحی و تولید ماشین بسته بندی با شکل envelope fold داده است. تکه های کوچک شکلات با سرعت 800 بسته در دقیقه بسته بندی می شوند. این غول خلاقیت اهل درسدن آلمان، برنامه ای برای دستیابی به سرعت 1200 محصول در دقیقه دارد البته در بسته های تکی و نیز 1600 بسته در دقیقه در بسته های دوتایی.

  بسته بندی انواع شکلاتمزیت ماشین جدید بسته بندی انواع شکلات

  وی درباره بسته بندی انواع شکلات در یک ماشین توضیح داد: ماشین CHS در کار با انواع شکل های لفاف پیچی بسیار منعطف است و می تواند با 9 مدل بسته بندی مانند دوسرپیچ گرد، دو سر پیچ تخت، یک سر پیچ، پاکت نامه ای، از بالا پیچ، از ته تا، از بغل تا، تمام لفاف آلومینیومی و Vienna- Fruit- Fold کار کند.

  ابریشم چیان افزود: این ماشین می تواند نوع بسته بندی و فرمت آن را تنها در 4 دقیقه تغییر داده و تنظیم کند. اغلب این تغییرات تنها به یک نفر اپراتور احتیاج دارد. خریدارانی که قیمت برایشان مهم است نیز باید بدانند که نوع لفاف پیچی مورد نیاز آنها قابل دستیابی است بدون در نظر گرفتن اینکه ماشین CHS خریداری شده از ابتدا با چه فرمتی تنظیم و ارائه شده است.

  وی بیان کرد: طراحی مدولار این ماشین را برای گستره زیادی از محصولات و شکل های لفاف پیچی که در فصل ها و رویدادهای مختلف مورد نیاز است ایده ال می کند. به همین خاطر ظرفیت بالایی برای تکمیل و بازطراحی حتی با افزایش روز افزون محصولات با چرخه عمر کوتاه دارد.

  ابریشم چیان ادامه داد: این ماشین تضمین خوبی برای امنیت سرمایه گذاری خریداران دارد که می توانند به سرعت به نیازهای بازار مانند تغییر اندازه شکلات ها و شکل های مختلف لفاف پیچی آنها پاسخ داده شود بدون اینکه هزینه بیشتر از سازمان به آنها وارد شود. این شرکت فرمت های جدیدی که بتواند با این اهداف سازگاری داشته باشد را نیز معرفی کرده است.

  بسته بندی انواع شکلاتوی اشاره کرد: نمونه بسته های قبلی بین 16 تا 45 میلی متر طول داشتند اما سیستم جدید طولی بین 16 تا 60 میلی متر ارائه می دهد. همچنین این شرکت هماهنگی هایی را در عرض بسته به وجود آورده که آن را از 12 تا 25 به 12 تا 35 رسانده است که امکانات جدیدی را برای خریداران به ارمغان آورده است. محصولات گرد یا دایره ای با قطر 12 تا 35 و انواع گنبدی شکل با قطر 16 تا 33 میلی متر و ارتفاع 16 تا 28 میلی متر نیز هیچ دشواری برای عملکرد این ماشین به حساب نمی آیند.

  بیشتر بخوانید: گسترش کارخانه کارتن آسپتیک Greatview در اروپا

  رئیس هیئت مدیره شرکت ابریشم چیان کهن تجارت افزود: امروزه، جهان صنعتی که تحت تأثیر رقابت های تنگاتنگ است و همچنین چالش های تشدید شده از رقبای جهانی در دو دهه گذشته، بسیاری از شرکت های تولیدی را برای پذیرش رویکرد تولید جدید بر انگیخته است و توجه منحصر به فردی نسبت به مفهوم تولید ناب ایجاد کرده است و برای ایجاد چنین سیستمی، استفاده از ماشین آلات صنعتی مدرن و با درصد ضایعات پایین، امری اجتناب ناپذیر است.  بسته بندی انواع شکلات

  مطلب قبلیتولیدات کاغذ کارخانه مازندران مورد استفاده صنعت نشر
  مطلب بعدیعلل عدم موفقیت پیامک های تبلیغاتی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده − یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.