آخرین اطلاعات از برگزاری چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

  گفت‌وگو با رضا امیدی؛ رئیس چهارمین نمایشگاه بین‌ المللی کاغذ و مقوا

  0
  94
  چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

  چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا با وجود شرایط خاص شیوع بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل‌ های بهداشتی برگزار خواهد شد.

  رضا امیدی، رئیس چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا درباره نحوه برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: ثبت‌ نام این رویداد از 15 فروردین‌ ماه آغاز شده است؛ با توجه به همه‌ گیری کرونا ثبت‌ نام به‌ کندی پیش می‌ رود؛ اما ثبت‌ نام تا آخر اردیبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت.

  وی در ادامه افزود: سال گذشته نیز با وجود شیوع بیماری کرونا نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌ های بهداشتی برگزار شد و با استقبال نسبی خوبی نیز مواجه شدیم؛ نمایشگاه کاغذ و مقوا تنها رویدادی بود که در آن شرایط سخت برپا شد. امسال نیز به امید خدا درصدد هستیم تا این رویداد مهم را با کیفیت مناسب و در خور شأن شرکت‌ کنندگان آن به ثمر برسانیم.

  رئیس برگزاری چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا بیان داشت: اوایل فروردین‌ ماه وضعیت تهران زرد بود؛ و بر این اساس ما برنامه‌ریزی‌ های لازم را انجام داده بودیم اما از نیمه دوم فروردین‌ ماه وضعیت تهران قرمز شد و همه برنامه‌ ها را تحت‌الشعاع خود قرارداد. امیدواریم تا پایان اردیبهشت‌ ماه و با رعایت پروتکل‌ های بهداشتی وضعیت شیوع بیماری کرونا در تهران زرد شود.

  وی درباره چگونگی حضور شرکت‌ کنندگان چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا اظهار داشت: 60 شرکت به‌صورت قطعی در این رویداد حضور پیدا خواهند کرد. سالن‌ هایA35 A ، 38 A ، 38را به این کار اختصاص دادیم؛ در حال حاضر 50 در صد ظرفیت سالن‌ ها نیز پر شده‌ اند. یکسری از شرکت‌ ها اما با توجه به شیوع کرونا برای حضور در این آوردگاه مردد هستند که امیدواریم با بهتر شدن وضعیت آن‌ها نیز حضور خود را برای شرکت در نمایشگاه اعلام کنند.

  حضور  شرکت های خارجی  چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

  امیدی از اعلام آمادگی شرکت‌ های خارجی برای حضور در نمایشگاه خبر داد و گفت: شرکت‌ های خارجی ازجمله تایوان، تایلند و هند برای شرکت در نمایشگاه کاغذ و مقوا اعلام آمادگی کرده بودند؛ اما با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونا در تهران این موضوع هنوز قطعی نشده است.

  وی افزود: مذاکرات خوبی با شرکت‌ های هندی داشتیم و قرار بود ما نیز به‌صورت متقابل در نمایشگاه‌ های آن‌ها حضور پیدا کنیم که قرمز شدن وضعیت و شیوع کرونا این موضوع را در هاله‌ای از ابهام قرارداد؛ اما اگر وضعیت در این چند هفته باقی‌مانده به تثبیت برسد این عزیزان قطعاً در نمایشگاه حاضر خواهند شد. قطعیت این ماجرا در اردیبهشت‌ماه مشخص خواهد شد.

  امیدی در ادامه همچنین درباره برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی نیز توضیح داد: این رویداد سال 98 نیز برپا شد. هماهنگی‌ های لازم با وزارتخانه، سازمان توسعه و تجارت و شهرک‌ های تجاری انجام‌ شده و شاهد استقبال خوبی نیز در این باب بوده‌ایم؛ در همین رابطه کارگروهی برای انتخاب پیشکسوتان و کارآفرینانی که باید انتخاب شوند تشکیل داده‌ ایم تا اگر شرایط به حالت زرد بازگردد این رویداد به‌صورت مجزا و یکی دو روز زودتر برپا خواهد شد در غیر این صورت هم‌زمان با چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا برگزار می‌ شود.

  وی در پایان اظهار داشت: برنامه‌ریزی در چنین شرایطی با مشکلات فراوانی همراه است؛ بااین‌همه ما امیدواریم تا بیشترین و بهترین بازخورد را برای شرکت‌کنندگان در این آوردگاه فراهم کنیم.

  چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا ۳۰ خرداد تا ۲ تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیکاهش تدریجی قیمت‌ ها در بازار کاغذ
  مطلب بعدیممنوعیتی بر واردات دستگاه های دست دوم چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده + هجده =